-28 %
exkluzivně

Dárkový balíček HNOJIVO vaší krásy

Vlasy

Balíček produktů s názvem Hnojivo od tvůrců řady Vlasové hnojivo bylo pečlivě navrženo s cílem dosažení maximální účinnosti, rychlého nástupu účinku a dlouhodobého výsledku.

Balíček obsahuje:

  • Vlasové hnojivo šampon 150 ml
  • Řasové hnojivo sérum 3 ml
  • Pleťové hnojivo collagen drink 30x8g

Balíček je pouze virtuální a produkty nejsou hromadně zabaleny.

 

1 099 Kč 1 523 Kč
1 099 Kč 1 523 Kč
Dárek k výběru při nákupu nad 700 Kč

Vlasové hnojivo šampon 150 ml

Vlasové hnojivo šampon je unikátní přípravek přinášející účinnou pomoc při nadměrném vypadávání, řídnutí a poškození vlasů. Složení šamponu Vlasové hnojivo spojuje účinky kofeinu a komplexu Hustoplex (extrakt kopřivy dvoudomé, extrakt zeleného čaje, extrakt silymarinu) pro dosažení optimální hustoty, objemu a kvality vlasů u žen i mužů.

Kofein je dobře známý pro své stimulační účinky na vlasové folikuly. Podporuje prokrvení a výživu vlasových folikulů a účinně tak omezuje nadměrné vypadávání vlasů, stimuluje růst nových vlasů a zvyšuje jejich odolnost.

Pečující komplex Hustoplex zvětšuje objem účesu a podporuje lesk a krásu vlasů.

 

Řasové hnojivo sérum 3 ml

Řasové hnojivo sérum představuje koncentrovanou výživu a péči pro řasy a obočí. Mimořádně účinné složení séra spojuje jedinečnou přírodní složku, isoflavon Genistein, zodpovědnou za podporu růstu řas i obočí, s příznivými účinky kofeinu, kreatinu a biotinu. Složení je navíc doplněno o panthenol, který řasám zajišťuje intenzivní hydrataci a podporuje jejich maximální pevnost a pružnost.
Výsledkem pravidelné aplikace Řasového hnojiva jsou nekonečně dlouhé, husté a pružné řasy s fascinujícím objemem.
Sérum je vhodné také pro podporu růstu či zvýraznění chloupků obočí, například při jeho nedostatečném růstu či nešetrném protrhání.

 

Pleťové hnojivo collagen drink 30x8g

- osvěžující kolagenový nápoj s rostlinnými extrakty a biotinem, který intenzivně vyživuje, regeneruje a zlepšuje vzhled i kvalitu pokožky a vlasů
- vinná réva pleť zkrášluje a omezuje vznik celulitidy
- zelený čaj zpomaluje stárnutí pokožky a propůjčuje jí svěží vzhled

 Pleťové hnojivo je jedinečný doplněk stravy ve formě osvěžujícího nápoje s příjemnou chutí tropického ovoce. Pleťové hnojivo je bohatým zdrojem kolagenu doplněného rostlinnými extrakty, vitaminy a biotinem, díky čemuž zajišťuje intenzivní výživu, regeneraci a zlepšení vzhledu a kvality pokožky i vlasů. Antioxidační a ochranné účinky vinné révy a zeleného čaje brání škodlivému působení volných radikálů, účinně omezují stárnutí pokožky a propůjčují jí svěží a rozzářený vzhled. Vlivem působení vinné révy je pleť celkově krásnější, hladší, jsou redukovány nedokonalosti pokožky a omezen vznik strií i celulitidy. Obsažený kolagen doplňuje vitamin C, který podporuje jeho tvorbu v pokožce, čímž vyhlazuje pleť a zlepšuje její pružnost. Proteiny chlorelly podporují vyloučení toxinů z pokožky a tím pleť omlazují. Vitamin B5 redukuje únavu a vyčerpání pleti.
Pleťové hnojivo je bohatým zdrojem biotinu, který zlepšuje také kvalitu vlasů, podporuje růst a omezuje nadměrné vypadávání vlasů.

 

 

Splněno
Vyplňte Vaše jméno
Splněno
Vložte validní email
Splněno
Vložte validní email
Musíte vyplnit Zprávu
Splněno
Vložte validní email
Zaškrtněte prosím souhlas GDPR
Nenašeli jste odpověd na Váš dotaz? Spojte se s námi
DÁRKY pro vás
Doprava ZDARMA
Jsme oficiálním prodejcem značek
ArginMax
Clavin
DonnaHair
Planthé
Ocutein
Vlasové hnojivo
Bellasin
Cannaderm
... a dalších
Máte dotaz?

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo zanechte zprávu

+420 800 55 66 22

Po - pá 8:00-16:00

Váš dotaz
Váš E-mail
Úspěšně odesláno