STOPKAŠEL Medical sirup Dr. Weiss 100+50ml NAVÍC

Kašel, krk a průdušky

STOPKAŠEL Medical sirup Dr. Weiss® je zdravotnický prostředek, který obsahuje unikátní směs 5 bylinných extraktů (jitrocel, boswellie, mateřídouška, bazalka, eukalyptus), které pomáhají při projevech suchého a vlhkého kašle. Sirup vytváří ochrannou vrstvu na sliznici úst a hrdla. Tímto způsobem zmírňuje podráždění a kašel a snižuje pocit škrábání v krku. Přípravek je vhodný pro celiaky a diabetiky.

100 + 50 ml 200 + 100 ml
145 Kč
145 Kč

• při suchém a vlhkém kašli
• zklidňuje podrážděný krk, snižuje bolest v krku
• mohou užívat těhotné a kojící ženy

Způsob užívání:
Dospělí 3x denně 1 polévkovou lžíci (15 ml), děti 3x denně 1 čajovou lžičku (5 ml). Účinek na sliznici je vhodné podpořit krátkým kloktáním doporučené dávky. Přípravek takto lépe ulpí a účinkuje na postižené sliznici hltanu, měkkého patra a mandlí. Před otevřením protřepat. Případný sediment je přirozenou vlastností produktu.

Upozornění:
Nedoporučuje se užívat v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Obsahuje zbytkové množství alkoholu (ve 100 ml asi 0,43 g alkoholu). Přípravek je vhodný od 3 let. V případě jakýchkoliv potíží se obraťte na svého lékaře nebo lékárníka. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti. V případě intolerance sorbitolu/fruktózy by mělo být užíváno s opatrností.

Čtěte pečlivě návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání zdravotnického prostředku.

Složení:
Plnidlo: čištěná voda, sladidla: sorbitol, fruktóza; 1liho-vodný extrakt jitrocele, 3liho-vodný extrakt mateřídoušky; emulgátory: polysorbát 20; regulátory kyselosti: citronan trisodný, kyselina citrónová; konzervanty: sorban draselný, benzoan sodný; zahušťovadla: xanthanová guma; 4vodný extrakt bazalky, 5vodný extrakt eukalyptu, 2vodný extrakt boswellie; látky zvýrazňující chuť: švestkové a medové aroma; sladidlo: sukralóza; 6mentol, 7selen (seleničitan sodný pentahydrát).

Výrobce:
Simply You Pharmaceuticals a. s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR.

zdravotnický prostředek

Splněno
Vyplňte Vaše jméno
Splněno
Vložte validní email
Splněno
Vložte validní email
Musíte vyplnit Zprávu
Splněno
Vložte validní email
Zaškrtněte prosím souhlas GDPR
Nenašeli jste odpověd na Váš dotaz? Spojte se s námi
DÁRKY pro vás každý den
Doprava ZDARMA

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo zanechte zprávu

+420 800 55 66 22

Po - Pá 7:30 - 15:30

Váš dotaz
Váš E-mail
Úspěšně odesláno