L-Tryptofan Therapill cps.60

Nálada

L-Tryptofan Therapill je doplněk stravy sloužící k dosažení psychické rovnováhy, vnitřního klidu a pocitu pohody1 v obdobích, kdy se člověku nedostávají. Obsahuje L-tryptofan, jenž zvyšuje syntézu serotoninu a 1vitamin B6 pro podporu činnosti nervového systému.

318 Kč
318 Kč

L-Tryptofan Therapill je tradicí prověřený přípravek lékárenské kvality s vysokým obsahem L-tryptofanu v jedné kapsli. Slouží k dosažení psychické rovnováhy, vnitřního klidu a pocitu pohody. Přípravek není návykový, takže jej lze užívat dlouhodobě bez nežádoucích účinků. V doporučené denní dávce přípravek nesnižuje bdělost ani nevyvolává spánek. Přípravek L-Tryptofan Therapill je synergicky doplněn o vitamin B6, který přispívá k normální činnosti nervového systému, udržuje energii v těle a účinně pomáhá zvládat stres. V případech snížení koncentrace nebo mentální bělosti účinně podporuje udržování duševních schopností1.

• při poruchách nálady a psychické nepohodě1
• originální přípravek s vysokou dávkou čistého L-tryptofanu lékárenské kvality
• účinné a nenávykové složení bez nežádoucích účinků

Přípravek se užívá při poruchách nálady a psychické nepohodě. Doporučuje se užívat dlouhodobě.

L-tryptofan je životně důležitá živina, kterou lidské tělo běžně získává ze stravy. Následně z něj vyrábí množství dalších látek, z nichž většina slouží operacím nervového a neurohormonálního systému. Mezi těmito látkami zaujímá jedinečné postavení serotonin (5-hydroxytryptamin), který je přenašečem nervových signálů ovlivňujících mimo jiné psychickou stabilitu a pocit pohody.

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:
1 kapsle 1–3 x denně, nejlépe mezi jídly. K dlouhodobému užívání. V doporučené denní dávce přípravek nesnižuje bdělost ani nevyvolává spánek.

 

Účinné látky v 1 kapsli: L-tryptofan – 190 mg, 1Vitamin B6 – 2,1 mg

 

UPOZORNĚNÍ:
Výrobek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. U osob s onemocněním ledvin, jater a svalovými poruchami doporučujeme užívání konzultovat s lékařem. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Uchovávejte v suchu a temnu při teplotě 15–25° C. Uchovávejte mimo dosah dětí! Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku.

 

VÝROBCE:
Simply You Pharmaceuticals a.s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR. Vyrobeno v ČR se souhlasem Brainway Inc, s.r.o.

Splněno
Vyplňte Vaše jméno
Splněno
Vložte validní email
Splněno
Vložte validní email
Musíte vyplnit Zprávu
Splněno
Vložte validní email
Zaškrtněte prosím souhlas GDPR
Nenašeli jste odpověd na Váš dotaz? Spojte se s námi
DÁRKY pro vás každý den
Doprava ZDARMA

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo zanechte zprávu

+420 800 55 66 22

Po - Pá 7:30 - 15:30

Váš dotaz
Váš E-mail
Úspěšně odesláno