SUPER CENA

Ocutein Fresh Omega-7 Da Vinci Academia 60 tob.

Oči

Jedinečné spojení tří komplexů pro výživu a péči o suché a unavené oči (omega-7) zatížené modrým světlem obrazovek.

399 Kč
399 Kč
Dárek Ocutein Fresh 60 tob. při nákupu produktů Ocutein nad 500 Kč

Obsahuje jedinečné spojení tří komplexů pro výživu a péči o suché a unavené oči (omega-7) zatížené modrým světlem obrazovek a ochranu buněk před oxidačním poškozením (zinek).

ANTI-DRY COMPLEX: Omega-7 PUFA, lykopen, beta-karoten, vitamin B6, vitamin B12
Rakytníkový olej je jedním z nejbohatších zdrojů beta-karotenu a omega-7 vícenenasycených mastných kyselin, které přispívají ke zdravé funkci sliznice suchých očích. OCUTEIN® FRESH Omega-7 je dále obohacen o důležité vitaminy B6 a B12.

Přírodní KAROTENOID COMPLEX: Lutein, zeaxanthin, vitamin A, fosfolipidy
Tyto látky patří mezi karotenoidy, které jsou přirozenou součástí ochranného očního pigmentu sítnice. Tyto karotenoidy se akumulují ve vyšším množství zejména ve žluté skvrně sítnice oka (makula). S přibývajícím věkem však koncentrace karotenoidů v oku klesá. Vitamin A navíc přispívá ke správné funkci zraku.
OCUTEIN® FRESH Omega-7 obsahuje také přírodní sójový lecitin. Lecitin je nejvýznamnějším přírodním zdrojem fosfatidylcholinu a dalších důležitých fosfolipidů. Fosfolipidy jsou esenciální, speciální tuky důležité pro správnou funkci buněčných membrán a pro řadu přirozených biochemických dějů. Fosfolipidy jsou přirozenou součástí slzného filmu a jejich pravidelný příjem má příznivý vliv na funkce očí.

ANTIOXIDANT COMPLEX: Zinek a selen
UV záření a další ionizační záření vyvolávají nadměrný vznik volných radikálů, které mohou poškodit membrány a proteiny v čočce. Organizmus se dovede proti volným radikálům účinně bránit pomocí tzv. antioxidantů, látek různé povahy, které mají schopnost volné radikály neutralizovat. Proto je OCUTEIN® FRESH Omega-7 velmi vhodně doplněn o důležitý ANTIOXIDANT COMPLEX. Zinek a selen přispívají k ochraně buněk před oxidačním poškozením. Zinek navíc přispívá k udržování normálního zraku.

Účinky

  • Vzácné omega-7 nenasycené mastné kyseliny pro zdravou funkci sliznice suchých očí (omega-7 PUFA)
  • Pomoc s ochranou buněk oka před UV zářením obrazovek (zinek, selen)
  • Podpora správné funkce zraku (vitamin A)

Pro koho a kdy je přípravek vhodný

  • pro péči o suché a unavené oči (omega-7 PUFA)
  • při nadměrném vystavení modrému světlu obrazovek

Dávkování

1 tobolka denně, nejlépe během jídla nebo po jídle.

Složení

Rakytníkový olej (omega-7 PUFA, beta-karoten) 360 mg, plnidlo: sójový olej; lutein 12 mg, fosfolipidy (sójový lecitin) 20 mg, leštící látka: včelí vosk; lykopen 3 mg, zinek (oxid zinečnatý) 14 mg, zeaxanthin 3 mg, vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid) 2,85 mg, selen (seleničitan sodný) 26 mcg, vitamin B12 (kyanokobalamin) 10 mcg, vitamin A (retinol palmitát) 650 mcg, biotin 100 mcg, tobolka: želatina, glycerin, čištěná voda; barvivo: přírodní barvivo karamel.

Upozornění

Ukládejte mimo dosah dětí! Není vhodné pro děti. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Neužívejte současně s dalším doplňkem stravy nebo lékem obsahujícím vitamin A a selen. Vhodné pro diabetiky, celiaky. Bez umělých barviv.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15–25 °C. Chraňte před přímým sluncem a mrazem.

Další

výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR

www.ocutein.cz

doplněk stravy

Splněno
Vyplňte Vaše jméno
Splněno
Vložte validní email
Splněno
Vložte validní email
Musíte vyplnit Zprávu
Splněno
Vložte validní email
Zaškrtněte prosím souhlas GDPR
Nenašeli jste odpověd na Váš dotaz? Spojte se s námi
DÁRKY pro vás každý den
Doprava ZDARMA

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo zanechte zprávu

+420 800 55 66 22

Po - Pá 7:30 - 15:30

Váš dotaz
Váš E-mail
Úspěšně odesláno