CANEZIN spray 100 ml

Nohy a chodidla

Omezuje nadměrné pocení a nepříjemný zápach nohou. Obuv udržuje mikrobiálně čistou. Široké spektrum aktivních látek eliminuje bakterie, kvasinky a plísně na nohou i v obuvi.

143 Kč
143 Kč

Omezuje nadměrné pocení a nepříjemný zápach nohou a obuv udržuje mikrobiálně čistou. Široké spektrum aktivních látek účinně eliminuje bakterie, kvasinky a plísně na nohou i v obuvi. V místě aplikace vytváří nepříznivé podmínky pro jejich růst a množení. Při pravidelném používání funguje Canezin také jako součást účinné prevence proti opakovanému návratu infekce kůže v oblasti nohou a nehtů. Bylinné složky omezují zarudnutí, svědění a popraskání kůže mezi prsty a na chodidle.

Canezin spray je určený k zevnímu použití, k lokální aplikaci na chodidla, nehty, mezi prsty nohou, na ponožky a na stélku obuvi jako doplňkový prostředek prevence a léčby kvasinkových a plísňových infekcí kůže nohou a nehtů.

 

Aktivní složky: speciální směs levandulové, rozmarýnové, peprmintové, hřebíčkové, řebříčkové, šalvějové a tea tree silice, polyhexamethylenbiguanid hydrochlorid, ethylhexylglycerin, kaprylhydroxámová kyselina a ethanol.

 

Před použitím protřepat!


Návod k použití, aplikace do obuvi: Po vyzutí nastříkejte spray (1-2krát denně) na stélku a po celé vnitřní ploše bot, nechejte volně zaschnout a působit (minimálně 10 minut). Lze aplikovat shodným způsobem také na ponožky.


Návod k použití, aplikace na nohy: Spray nastříkejte v tenké vrstvě (minimálně 1-2krát denně) na umytá a osušená chodidla, mezi roztažené prsty nohou a na nehty. Nechejte volně zaschnout a působit. Nepřekračujte 4 aplikace denně na stejné místo kůže. Aplikujte při prvním výskytu obtíží a asi týden po jejich odeznění. Při preventivní aplikaci v případě zvýšeného rizika infekce (návštěva hotelu, bazénu, tělocvičny, sauny, lázní, rehabilitace, posilovny a podobně) aplikujte 1krát denně.

 

Upozornění: Neaplikovat v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Neaplikovat na poraněnou kůži. Neaplikovat do očí a na sliznice. Neaplikovat na jiné části těla. Při aplikaci nekouřit, nejíst a nepít. Po aplikaci si umyjte potřísněné ruce. Aplikace u dětí vždy pod dohledem dospělé odpovědné osoby. Neužívat vnitřně! Vysoce hořlavá kapalina a páry. Neaplikovat v blízkosti otevřeného ohně.

Čtěte pečlivě návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání zdravotnického prostředku.

 

Skladování: Uchovávejte v těsně uzavřeném originálním obale, v suchu, při teplotě 15–25 °C. Chraňte před slunečním zářením. Neskladovat v blízkosti otevřeného ohně. Spotřebujte do 6 měsíců od prvního otevření.

 

Složení: Aqua, Ethanol, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Ethylhexylglycerin, Caprylhydroxamic Acid, Methylpropanediol, Lavandula Angustifolia Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Exctract, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Eugenia Caryophyllus Oil, Achillea Millefolium Leaf Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Salvia Officinalis Oil, Polyaminopropyl Biguanide Hydrochloride.

 

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a. s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR.

zdravotnický prostředek

Splněno
Vyplňte Vaše jméno
Splněno
Vložte validní email
Splněno
Vložte validní email
Musíte vyplnit Zprávu
Splněno
Vložte validní email
Zaškrtněte prosím souhlas GDPR
Nenašeli jste odpověd na Váš dotaz? Spojte se s námi
DÁRKY pro vás každý den
Doprava ZDARMA

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo zanechte zprávu

+420 800 55 66 22

Po - Pá 7:30 - 15:30

Váš dotaz
Váš E-mail
Úspěšně odesláno