Stop záchvatům
Třeštění hlavy

Stop záchvatům
Třeštění hlavy

Otázky

 • Co je to migréna

  Migréna je neurologický stav charakterizovaný intenzivními bolestmi hlavy, které mohou být doprovázeny řadou dalších příznaků.

 • Jak poznat migrénu

  Typickými symptomy migrény jsou pulzující bolesti, které obvykle postihují pouze jednu stranu hlavy, ale mohou se také šířit na obě strany. Tyto bolesti mohou být tak intenzivní, že omezují schopnost fungovat normálně a vykonávat každodenní aktivity. Migrénové záchvaty mohou trvat několik hodin až několik dní.

  Kromě bolesti hlavy může migréna zahrnovat i další symptomy, jako citlivost na světlo, zvuky nebo zápachy, nevolnosti a zvracení, a dokonce i neurologické příznaky, jako například zmatenost nebo vidění záblesků.

  Samotnému záchvatu migrény může předcházet ještě tzv. „aura“ spojená a poruchami vidění (záblesky či mžitky před očima, ztráta zorného pole apod.), smyslového vnímání (mravenčení končetin nebo poruchy hmatu) či schopnosti řeči. Aura se objevuje až u 30 % migréniků a přetrvává v řádech desítek minut.

 • Co je hormonální migréna

  Hormonální migréna je specifický typ migrény spojený s hormonálními změnami v těle, zejména s fluktuacemi hladin estrogenů. Tento typ migrény často postihuje ženy a může být spojen s menstruačním cyklem, těhotenstvím, užíváním antikoncepce nebo hormonální substituční terapií. Hormonální migréna obvykle začíná krátce před menstruací a může trvat několik dní. Její příznaky mohou být intenzivnější než u běžné migrény a mohou mít obtížnější léčbu.

 • Jaké jsou příčiny migrény? A jak ji předejít

  Příčiny migrény nejsou zcela jasné, ale zdá se, že hraje roli genetická predispozice, změny v mozku a nervovém systému, hormonální vlivy, stres, strava, prostředí a další faktory.

 • Existuje nějaká přírodní pomoc na migrénu?

  Léčba již probíhající migrény vyžaduje většinou využití analgetik, často i silnějších a vázaných na předpis. Ta s sebou ale nesou rizika nadužívání z obavy opětovného rozvoje bolesti a také nebezpečí závislosti.

  Důležité je rovněž zachování klidového režimu v přítmí a v tichém prostředí.

  Pro prevenci dalšího ataku migrény je klíčové především odstranění či omezení vystavení jejího spouštěče (může jít o stres, nedostatek spánku, cestování, některé potraviny atp.) a zajištění dobrého prokrvení mozkového kmene, který je s výskytem migrén spojován.

  V tomto směru může být užitečné využití doplňku stravy CannamediQ® Neuroregen. Obsažená bacopa podporuje prokrvení mozku, čímž pomáhá snížit frekvenci a intenzitu záchvatů třeštění hlavy. Navíc také zvyšuje odolnost vůči stresu, přispívá k duševní rovnováze a podporuje paměť i koncentraci. K optimální relaxaci, duševní i fyzické pohodě napomáhají také meduňka či kozlík lékařský. Ten navíc zvyšuje odolnost vůči stresu, napětí a podrážděnosti.

Po dvou měsících užívání Neuroregenu jsem zkusila vysadit léky na migrénu, co beru několik let a cítím se výborně. Četnost migrén se o hodně snížila.

- Recenze Zboží.cz

Trpím pravidelně na migrény, ale nedařilo se mi sehnat neurologa, tak jsem hledala nějaké přírodní řešení. Našla jsem Neuroregen. Aktuálně mám migrény méně často. Asi to bude tím.

- Lucie Š., komentář Facebook

Koupila jsem pro maminku, má stařeckou demenci a bez tohoto přírodního přípravku se neobejde. Velice se zklidnila a je veselejší. A hlavně už není dezorientovaná.

- Recenze Zboží.cz

Účinné. Když potřebuji rychle usnout, jedna tabletka mě zklidní a krásně usnu.

- Recenze Zboží.cz

Růžovější Svět
Díky neurogenu

Růžovější Svět
Díky neurogenu

CannamediQ® Neuroregen je jedinečný přírodní přípravek pro:

 • podporu prokrvení mozku1, čímž omezuje záchvaty třeštění hlavy
 • redukci stresu, napětí a podráždění2
 • zlepšení spánku, usínání a dobré nálady3

Přírodní složení zajišťuje vysokou účinnost a maximální bezpečnost užívání bez vedlejších účinků.

Dávkování: 1 tobolka 1-2x denně

Účinné látky: L-tryptofan, 2kozlík lékařský, 3meduňka lékařská, 1bacopa

Koupit

Vyzkoušejte také

CannamediQ Hypetezin

pro efektivní modulaci krevního tlaku* Zjistit více

CannamediQ Cholestmizin

pro optimalizaci hladiny cholesterolu a ochranu kardiovaskulárního systému, srdce i cév** Zjistit více

CannamediQ Ortopeden

pro pružnost kloubů, dobrý stav kostí a celého pohybového aparátu*** Zjistit více