Krásná a fit v každém věku

27.04. 2020

Každá žena je výjimečná a zasluhuje si tu nejlepší péči. Stačí si jen vybrat.

Pro malé slečny máme v nabídce, produkty pro posílení imunity v sekci Vitaminy pro děti.

Trápí vás akné? S příchodem teplých dní a s nutností nosit roušku, je tento kožní projev o to více obtěžující. Máme pro vás konopné řešení z řady Cannaderm Aknea.

Pro ženy, které neustále řeší svůj zevnějšek, máme produkty umocňující jejich ženské vnady, podporující hubnutí a přirozeně krásnou pleť i vlasy.

Snažíte se o miminko a stále se vám nedaří? Vyzkoušejte přírodní cestu s pomocí produktů z řady Fertility Blend pro vás i vašeho partnera!

Pro zralé ženy máme v nabídce produkty ulevující nejen od obtíží s příchodem hormonálních změn v období menopauzy, ale také takové, které pomohou s formováním problémových partií těla.

Dámy, čelíte po porodu nebo s příchodem jiných zdravotních obtíží nepříjemné inkontinenci? Vyzkoušejte další naše produkty, které vám jistě uleví.

A pro ty z vás, pro které je cukr uhlavní nepřítel, máme také přírodní produkty, které ho směle nahradí a případně ho zcela srazí na kolena.

 

Věříme, že každá z vás si vybere produkt, který vyřeší váš problém, nebo ho alespoň zmírní.

Přejeme vám mnoho zdraví!

Tým Česká Apotéka

Doporučujeme

Přečtěte si více

Jak se zbavit povislé a povadlé kúže? Zastavte STÁRNUTÍ PLETI!

Každá žena touží zůstat mladá a mít stále krásnou, hladkou a vypnutou pleť bez vrásek a dalších nedokonalostí. Bohužel čas je neúprosný a s tím, jak stárne naše tělo, stárne i naše pleť. Kvůli gravitaci a poklesu produkce kolagenu v těle ztrácí naše pleť svou mladistvou svěžest, je povadlá a povislá. Právě kolagen představuje klíčovou úlohu v boji se stárnutím. Chcete tento boj vyhrát? Začtěte se do našeho článku a my vám poradíme, jak na to!

Celý článek

Není podbradek jako PODBRADEK

Druhá brada obvykle trápí ty, kteří mají nějaká ta kila navíc. Co když se ale udržujete v kondici a nevzhledný podbradek stále ne a ne zmizet. Možná za to může povolená kůže, ale třeba také hormony nebo genetické predispozice.

Celý článek

Uklidněte BŘÍŠKO svého miminka

Příchod malého miminka je vždy radostnou událostí, která ale lidem obrátí život úplně naruby. Stejně jako každý dospělý člověk, i každé miminko je individuální osobností, a proto každé miminko vyžaduje jinou péči. A všichni rodiče se shodují, že péče o novorozené miminko je velmi náročná, především pokud vaše miminko něco trápí, a vy nevíte, jak mu pomoci a ulevit.

Celý článek

Kolagenem PROTI STÁRNUTÍ

Po dokonalé, zdravé a hlavně mladě vypadající pleti bez vrásek touží každá žena. A proto je důležité věnovat vaší pleti důkladnou a pravidelnou péči. A to zvenčí i zevnitř! Tou nejdůležitější látkou pro tělo je kolagen, a právě jeho úbytek má vliv na předčasné stárnutí pleti. Jak jej do těla dostat a proč je pro tělo nepostradatelný?

Celý článek

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo zanechte zprávu

+420 800 55 66 22

Po - Pá 7:30 - 15:30

Váš dotaz
Váš E-mail
Úspěšně odesláno