Krásná a fit v každém věku

27.04. 2020

Každá žena je výjimečná a zasluhuje si tu nejlepší péči. Stačí si jen vybrat.

Pro malé slečny máme v nabídce, produkty pro posílení imunity v sekci Vitaminy pro děti.

Trápí vás akné? S příchodem teplých dní a s nutností nosit roušku, je tento kožní projev o to více obtěžující. Máme pro vás konopné řešení z řady Cannaderm Aknea.

Pro ženy, které neustále řeší svůj zevnějšek, máme produkty umocňující jejich ženské vnady, podporující hubnutí a přirozeně krásnou pleť i vlasy.

Snažíte se o miminko a stále se vám nedaří? Vyzkoušejte přírodní cestu s pomocí produktů z řady Fertility Blend pro vás i vašeho partnera!

Pro zralé ženy máme v nabídce produkty ulevující nejen od obtíží s příchodem hormonálních změn v období menopauzy, ale také takové, které pomohou s formováním problémových partií těla.

Dámy, čelíte po porodu nebo s příchodem jiných zdravotních obtíží nepříjemné inkontinenci? Vyzkoušejte další naše produkty, které vám jistě uleví.

A pro ty z vás, pro které je cukr uhlavní nepřítel, máme také přírodní produkty, které ho směle nahradí a případně ho zcela srazí na kolena.

 

Věříme, že každá z vás si vybere produkt, který vyřeší váš problém, nebo ho alespoň zmírní.

Přejeme vám mnoho zdraví!

Tým Česká Apotéka

Doporučujeme

Přečtěte si více

Jak zvládnout léto s menopauzou?

Návaly horka a pocení patří mezi nejčastější příznaky menopauzy. Tyto projevy však bývají obzvlášť nepříjemné v létě, kdy teploty atakují i třicet stupňů. Jak od nich najít úlevu, aby si letní měsíce užily i ženy v přechodu? Máme pro ně pár tipů.

Celý článek

Jak pečovat o chodidla v letních měsících?

O chodidla je nutné pečovat po celý rok, ale obzvláště v létě si zaslouží více pozornosti. V letních měsících totiž nohy vystavujeme v otevřených botách, na plážích a koupalištích, a proto je nutné dodržovat pár zásad, aby naše chodidla byla krásná, zdravá a voňavá.

Celý článek

Jak vyzrát na vypadávání vlasů po porodu?

I když to maminky neslyší rády, je padání vlasů po porodu zcela normální a ve větší či menší míře postihne každou novopečenou maminku. Není ale potřeba propadat panice. Chce to jen čas a pár triků a vaše vlasy budou opět husté a krásné.

Celý článek

Zbavte se otoků a křečových žil jednou provždy!

Dlouhé stání, těhotenství či sedavý způsob života mají negativní vliv na naše nohy, které tak mohou bolet a otékat. Rovněž se mohou objevovat i nevzhledné metličky a křečové žíly. Jak na vše vyzrát? Poradíme vám pár tipů pro krásné nohy bez otoků a křečových žil!

Celý článek
Máte dotaz?

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo zanechte zprávu

+420 800 55 66 22

Po - pá 8:00-16:00

Váš dotaz
Váš E-mail
Úspěšně odesláno