Krásná a fit v každém věku

27.04. 2020

Každá žena je výjimečná a zasluhuje si tu nejlepší péči. Stačí si jen vybrat.

Pro malé slečny máme v nabídce, produkty pro posílení imunity v sekci Vitaminy pro děti.

Trápí vás akné? S příchodem teplých dní a s nutností nosit roušku, je tento kožní projev o to více obtěžující. Máme pro vás konopné řešení z řady Cannaderm Aknea.

Pro ženy, které neustále řeší svůj zevnějšek, máme produkty umocňující jejich ženské vnady, podporující hubnutí a přirozeně krásnou pleť i vlasy.

Snažíte se o miminko a stále se vám nedaří? Vyzkoušejte přírodní cestu s pomocí produktů z řady Fertility Blend pro vás i vašeho partnera!

Pro zralé ženy máme v nabídce produkty ulevující nejen od obtíží s příchodem hormonálních změn v období menopauzy, ale také takové, které pomohou s formováním problémových partií těla.

Dámy, čelíte po porodu nebo s příchodem jiných zdravotních obtíží nepříjemné inkontinenci? Vyzkoušejte další naše produkty, které vám jistě uleví.

A pro ty z vás, pro které je cukr uhlavní nepřítel, máme také přírodní produkty, které ho směle nahradí a případně ho zcela srazí na kolena.

 

Věříme, že každá z vás si vybere produkt, který vyřeší váš problém, nebo ho alespoň zmírní.

Přejeme vám mnoho zdraví!

Tým Česká Apotéka

Doporučujeme

Přečtěte si více

Jak na ZDRAVÉ DÁSNĚ?

Stav dásní ovlivňuje naše celkové zdraví, a proto není radno přehlížet varovné příznaky zánětu dásní. Pokud není zánět léčen, může přerůst až v paradentózu, ztrátu zubů či další zdravotní komplikace. Jak zánět zubu léčit a jak mu předcházet? Zaměřte se na zubní hygienu a péči o ústní mikrobiom. To vše a mnohem více se dozvíte v našem článku. 

Celý článek

Jak se zbavit povislé a povadlé kúže? Zastavte STÁRNUTÍ PLETI!

Každá žena touží zůstat mladá a mít stále krásnou, hladkou a vypnutou pleť bez vrásek a dalších nedokonalostí. Bohužel čas je neúprosný a s tím, jak stárne naše tělo, stárne i naše pleť. Kvůli gravitaci a poklesu produkce kolagenu v těle ztrácí naše pleť svou mladistvou svěžest, je povadlá a povislá. Právě kolagen představuje klíčovou úlohu v boji se stárnutím. Chcete tento boj vyhrát? Začtěte se do našeho článku a my vám poradíme, jak na to!

Celý článek

Co jste možná (ne)věděli o ZUBNÍM KAZU

Vštěpovali vám rodiče od dětství, že si máte po každém jídle vyčistit zuby a používat mezizubní kartáček a nit? Ne každý tyto návyky dodržuje i v dospělosti, a proto zubní kaz patří mezi nejrozšířenější civilizační nemoc. Víte, proč vzniká, jak ho poznáte a jak se ho můžete zbavit? To vše a mnoho dalšího se dozvíte v našem článku.

Celý článek

Vše, co potřebujete vědět o EKZÉMU

Nějakým druhem ekzému trpí v dnešní době čím dál tím vyšší počet lidí. Zánět, který je projevem ekzému postihuje především pokožku, která se projeví výskytem svědivých, začervenalých ložisek, ze kterých se později mohou vytvořit mokvající puchýřka. Pokožka tak reaguje, protože se jedná o imunitní odpověď organizmu na nějaký podnět. Léčba je náročná a vyžaduje mnoho úsilí, ale život s ekzémy lze zvládnout, víte-li jak na to.

Celý článek

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo zanechte zprávu

+420 800 55 66 22

Po - Pá 7:30 - 15:30

Váš dotaz
Váš E-mail
Úspěšně odesláno