Novinky v naší nabídce - zaostřeno na imunitu a únavu organizmu.

04.09. 2020

A je to tady. Prázdniny utekly jako voda a nejdražší ratolesti už opět usedly zpět do školních lavic. Na jednu stranu přichází úleva pro rodiče ohledně hlídání, ale na straně druhé jim vyskakují vrásky na čele, jak je co nejlépe uchránit před nežádoucími nástrahami – rýma, kašel, nachlazení… Letošní podzim bude i v návaznosti na covidové šílenství jiný a rozhodně náročný. Proto je potřeba se dopředu pořádně připravit. Jak na to? Poradíme Vám

Hola, hola, škola a podzim už zase volá!

VYZRAJTE NA OSLABENOU DĚTSKOU IMUNITU!
Během podzimu prochází imunita nejen vašich dětí ale celé rodiny zatěžkávací zkouškou. Pobyt v dětském kolektivu pak představuje asi největší riziko. Přitom stačí málo – kvalitní a ověřený přípravek se skvělou chutí. Hlíva ústřičná PRO DĚTI s Rakytníkem JACK HLÍVÁK je vysoce kvalitní doplněk stravy se sladidly z tradiční řady Imunit®, který byl vyvinut dle posledních poznatků moderní farmacie. Svým unikátním složením s přírodními certifikovanými beta-glukany z hlívy ústřičné, extraktem z rakytníku a dalšími vitaminy se přípravek stává jedinečným na českém trhu. Zároveň díky obsaženému selenu přípravek posiluje obranyschopnost organizmu a díky jódu zajišťuje normální růst dětí. Navíc s dárkem pro celou rodinu: Vytvořte si vlastní 3D mořský svět.

MAXIMÁLNÍ POSÍLENÍ IMUNITY PRO DOSPĚLÉ
Nejen děti, ale i dospělý jedinec potřebuje kvalitně nastartovat svůj imunitní systém. Právě s ohledem na současné dění - nošení roušek, respirátorů, dodržování odstupů či setrvání v nařízené karanténě, je potřeba mít více než kdy dříve silnou a odolnou imunitu. Proto neváhejte a v lékárně si pořiďte jedinečný doplněk stravy Imunit® AKUT. V jeho složení naleznete významné množství přírodních imunostimulačních beta-glukanů, které mají pozitivní vliv na lidský organizmus. Pro maximální posílení imunity je tento doplněk stravy rovněž obohacen o vitamin C a selen, který chrání buňky před volnými radikály. Díky svému šetrnému složení je Imunit® AKUT vhodný pro diabetiky, celiaky i těhotné a kojící ženy.

PODRÁŽDĚNÁ PLEŤ POD ROUŠKOU SI ŽÁDÁ ŠETRNOU PÉČI
Jak již bylo řečeno, nošení roušek a respirátorů je nepříjemná aktivita, která nikoho z nás nemine. Pokud vás trápí podrážděná pleť po užití roušek, už nemusíte zoufat. Máme pro vás revoluční řešení - REGEMASK ROUŠKA 50 ml. Jedná se o speciálně vyvinutý krém s unikátním složením pro péči o podrážděnou pleť po užití roušek a jiných ochranných pomůcek. Přispívá k lepší hydrataci, vyživení pokožky a zároveň také k rychlejší regeneraci kožních buněk. Díky pravidelné péči se zlepšuje vzhled, elasticita a odolnost pleti proti poškození.

SVOBODA PRO UCPANÝ NOS A DUTINY
Zahleněné dutiny, ucpaný nos a celková vyčerpanost organizmu... Přesně tyto doprovodné signály má na svědomí nepříjemná rýma a nachlazení. Vsaďte proto na osvědčenou pomoc z lékárny, díky které budete moci opět volně dýchat! Dopřejte svému nosu a dutinám opět svobodu! Vyzkoušejte SINUPO Forte, jedinečný doplněk stravy s účinným složením 5 bylinných extraktů představující nezbytnou podporu při rýmě a nachlazení. Unikátní složení v čele s černým bezem a prvosenkou jarní přispívá k normální funkci dýchacího systému a podporuje vykašlávání. Přípravek je rovněž doplněn o vitamin C, který napomáhá ke snížení míry únavy.

PRO ŽIVOT V POHODĚ
Už žádné starosti a vnitřní neklid! Nastal čas vyřešit svou psychickou nepohodu i občasné poruchy nálady. Naučte se mít opět dobrou náladu a radost ze života. Poznejte přímou a bezpečnou cestu k plnohodnotnému životu. Vyzkoušejte tradicí ověřený přípravek L-Tryptofan doporučovaný při poruchách nálady a psychické nepohodě. Tento unikátní doplněk stravy obsahuje čistý a kvalitní L-tryptofan, který je přirozeným zdrojem hormonu štěstí (serotoninu). L-Tryptofan vám proto pomůže navrátit duševní klid a pohodu. Při jeho užívání se zároveň nebudete muset obávat nežádoucích účinků, jako je omezení bdělosti či návykovost.

Přečtěte si více

Jak se zbavit povislé a povadlé kúže? Zastavte STÁRNUTÍ PLETI!

Každá žena touží zůstat mladá a mít stále krásnou, hladkou a vypnutou pleť bez vrásek a dalších nedokonalostí. Bohužel čas je neúprosný a s tím, jak stárne naše tělo, stárne i naše pleť. Kvůli gravitaci a poklesu produkce kolagenu v těle ztrácí naše pleť svou mladistvou svěžest, je povadlá a povislá. Právě kolagen představuje klíčovou úlohu v boji se stárnutím. Chcete tento boj vyhrát? Začtěte se do našeho článku a my vám poradíme, jak na to!

Celý článek

Není podbradek jako PODBRADEK

Druhá brada obvykle trápí ty, kteří mají nějaká ta kila navíc. Co když se ale udržujete v kondici a nevzhledný podbradek stále ne a ne zmizet. Možná za to může povolená kůže, ale třeba také hormony nebo genetické predispozice.

Celý článek

Uklidněte BŘÍŠKO svého miminka

Příchod malého miminka je vždy radostnou událostí, která ale lidem obrátí život úplně naruby. Stejně jako každý dospělý člověk, i každé miminko je individuální osobností, a proto každé miminko vyžaduje jinou péči. A všichni rodiče se shodují, že péče o novorozené miminko je velmi náročná, především pokud vaše miminko něco trápí, a vy nevíte, jak mu pomoci a ulevit.

Celý článek

Kolagenem PROTI STÁRNUTÍ

Po dokonalé, zdravé a hlavně mladě vypadající pleti bez vrásek touží každá žena. A proto je důležité věnovat vaší pleti důkladnou a pravidelnou péči. A to zvenčí i zevnitř! Tou nejdůležitější látkou pro tělo je kolagen, a právě jeho úbytek má vliv na předčasné stárnutí pleti. Jak jej do těla dostat a proč je pro tělo nepostradatelný?

Celý článek

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo zanechte zprávu

+420 800 55 66 22

Po - Pá 7:30 - 15:30

Váš dotaz
Váš E-mail
Úspěšně odesláno