KATEGORIE

Proč se měsíc říjen jmenuje říjen?

Česká pojmenování jednotlivých měsíců jsou ve světě poměrně jedinečná. Pokud jsme ale v něčem originální, měli bychom i vědět, proč tomu tak je. Víte například, proč se říjen jmenuje zrovna říjen? A ne „october“, jako je tomu v jiných jazycích?

Příroda už ví!

Říjen je prostě a jednoduše hlavním měsícem říje divokých zvířat. Jedná se o období, kdy se samci vytahují před samicemi, aby si jich všimly a chtěly s nimi mít potomky. Například jeleni ukazují všem samicím kolem sebe své krásné paroží a často u toho taky velmi typicky troubí.

Jelení harémy

Jeleni si v této době vytváří harémy říjných laní a bojují mezi sebou o jejich přízeň. Od večera do rána se proto z lesů a pasek ozývají hlubokým hrdelním hlasem. Dávají tak najevo svým konkurentům, že jsou silní. A když by bylo třeba, tak i připraveni o své samice bojovat.

Objevte v sobě divou zvěř

Říjen nemusí být pouze u zvířat měsícem plným sexu a chlubení. Objevte i vy krásu měsíce října a probuďte v sobě divoké zvíře! Jsme si jisti, že ani v listopadu nebude chtít skončit.

Vsaďte na doplňky stravy

Ke spolehlivé erekci a zintenzivnění sexuálního prožitku vám mohou pomoci i unikátní doplňky stravy z naší nabídky. Ty vás zachrání nejen v konkrétní situaci, ale i při dlouhodobých potížích. To vše bez nežádoucích vedlejších účinků a v měsíci říjnu i za výhodnou cenu.


Doporučujeme

Arginmax Cannaderm Clavin DaVinci Academia Dr.Weiss ElastiQ Priessnitz