Podzimní říje novinek v České Apotéce.

13.10. 2020

Že je říjen smutný a nudný měsíc? Omyl! Možná budete překvapeni, ale v říši zvířat je právě říjen ve znamení velkých lásek. Tak například u jelenů… Právě v tento čas je jelení říje v plném proudu a námluvy probíhají naplno. V duchu hesla ,,Podzimní tokání vaši lásku ochrání“, jsme pro vás připravili mnoho skvělých produktových novinek, se kterými zastrašíte infekci v krku, ošetříte a zkrášlíte svou pleť a s konopným balzámem na rty ani líbání v chladném větru nebude problém. Při líbání brýle překáží! Vsaďte na kontaktní čočky. Díky efektivní údržbě pomocí našeho roztoku tuto volbu jistě oceníte.

Pojďte se podívat, co za skvělé novinky jsme pro vás připravili. Inspirujte se z dění v přírodě a prožijte romantické období i v sychravém nečase. Poradíme Vám, jak na to!

Líbání ve větru není nemožné, stačí ochránit své rty

Je pravda, že květnové rande má své nesporné výhody. Procházky rozkvetlým parkem a nespočet polibků, které v teplém počasí nemají za následek nepříjemné překvapení v podobě svědivých oparů či popraskaných rtů. Na podzim je situace sice náročnější, ale rozhodně reálná. Naše babičky moc dobře věděly, proč se za větru nedoporučuje líbat v průvanu, ale to proto, že ještě neznaly ochranné přípravky na rty, díky kterým můžete romantickou chvilku prožít i ve spadaném listí a se studeným vichrem v zádech. Stačí vsadit na pomocníka, kterého budete mít stále ve své kapse, ať se děje cokoliv.

Obroučková láska už není v kurzu – vsaďte na čočkovou jistotu!

Každý, kdo nosí brýle, ten problém dobře zná. Líbaní se v obroučcích je vždy nepříjemné. Navíc sundávání a opětovné nandávání optiky pokaždé znovu na požadované místo, je i otravné. Pokud chcete svého partnera vidět stále zřetelně bez zamlžení, přejděte na čočky. Jsou pohodlné a velice praktické. Pokud o ně budete pomocí kvalitního roztoku z lékárny správně pečovat, uvidíte, že vám zajistí celodenní komfort ostrého vidění  bez řezání a mlžení. Při výběru roztoku vždy dbejte, aby zajistil čočce i oku kvalitní hydrataci a lubrikaci a zároveň měl čistící a dezinfekční účinky.

„Čočkový“ tip ocení i neromantici, které už jen nebaví stále dokola čistit zamlžené brýle při každém vstupu ze zimy do tepla nebo při použití roušky.

Krása hory přenáší - PLANTHÉ

Co si budeme povídat, všechny ženy se nemůžou chlubit pohledem laně. Nicméně, i přesto může být každá žena krásná a žádoucí. Stačí, když je majitelkou dokonalé a zdravé pleti. Jak na to? Hitem podzimní sezóny jsou kvalitní oleje lékárenské kvality řady PLANTHÉ, které nejenže neodolatelně voní, ale také pleť zregenerují, ošetří, vyživí a celkově zkrásní. Není podstatné, zda jste majitelkou mladé či zralé pleti, pro každou je  k dostání jedinečný pomocník, kterého již nedáte z ruky.

Infekce a záněty v krku jsou zabijákem lásky – braňte se!

Bolest v krku je vždy nepříjemná. Pokud i vás náhle přepadlo nepříjemné pálení a štípání s pocitem knedlíku v krku, zamiřte rovnou do lékárny. Právě tam jsou k dostání ústní spreje, které zajistí, že se účinné látky dostanou přímo k ložisku infekce a zajistí rychlou úlevu. Při výběru požadujte, aby sprej také vytvářel antibakteriální bariéru a zasažené místo rovněž potřebně hydratoval a regeneroval.

Doporučujeme

Přečtěte si více

Jak zvládnout léto s menopauzou?

Návaly horka a pocení patří mezi nejčastější příznaky menopauzy. Tyto projevy však bývají obzvlášť nepříjemné v létě, kdy teploty atakují i třicet stupňů. Jak od nich najít úlevu, aby si letní měsíce užily i ženy v přechodu? Máme pro ně pár tipů.

Celý článek

Jak pečovat o chodidla v letních měsících?

O chodidla je nutné pečovat po celý rok, ale obzvláště v létě si zaslouží více pozornosti. V letních měsících totiž nohy vystavujeme v otevřených botách, na plážích a koupalištích, a proto je nutné dodržovat pár zásad, aby naše chodidla byla krásná, zdravá a voňavá.

Celý článek

Jak vyzrát na vypadávání vlasů po porodu?

I když to maminky neslyší rády, je padání vlasů po porodu zcela normální a ve větší či menší míře postihne každou novopečenou maminku. Není ale potřeba propadat panice. Chce to jen čas a pár triků a vaše vlasy budou opět husté a krásné.

Celý článek

Zbavte se otoků a křečových žil jednou provždy!

Dlouhé stání, těhotenství či sedavý způsob života mají negativní vliv na naše nohy, které tak mohou bolet a otékat. Rovněž se mohou objevovat i nevzhledné metličky a křečové žíly. Jak na vše vyzrát? Poradíme vám pár tipů pro krásné nohy bez otoků a křečových žil!

Celý článek
Máte dotaz?

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo zanechte zprávu

+420 800 55 66 22

Po - pá 8:00-16:00

Váš dotaz
Váš E-mail
Úspěšně odesláno