Podzimní říje novinek v České Apotéce.

13.10. 2020

Že je říjen smutný a nudný měsíc? Omyl! Možná budete překvapeni, ale v říši zvířat je právě říjen ve znamení velkých lásek. Tak například u jelenů… Právě v tento čas je jelení říje v plném proudu a námluvy probíhají naplno. V duchu hesla ,,Podzimní tokání vaši lásku ochrání“, jsme pro vás připravili mnoho skvělých produktových novinek, se kterými zastrašíte infekci v krku, ošetříte a zkrášlíte svou pleť a s konopným balzámem na rty ani líbání v chladném větru nebude problém. Při líbání brýle překáží! Vsaďte na kontaktní čočky. Díky efektivní údržbě pomocí našeho roztoku tuto volbu jistě oceníte.

Pojďte se podívat, co za skvělé novinky jsme pro vás připravili. Inspirujte se z dění v přírodě a prožijte romantické období i v sychravém nečase. Poradíme Vám, jak na to!

Líbání ve větru není nemožné, stačí ochránit své rty

Je pravda, že květnové rande má své nesporné výhody. Procházky rozkvetlým parkem a nespočet polibků, které v teplém počasí nemají za následek nepříjemné překvapení v podobě svědivých oparů či popraskaných rtů. Na podzim je situace sice náročnější, ale rozhodně reálná. Naše babičky moc dobře věděly, proč se za větru nedoporučuje líbat v průvanu, ale to proto, že ještě neznaly ochranné přípravky na rty, díky kterým můžete romantickou chvilku prožít i ve spadaném listí a se studeným vichrem v zádech. Stačí vsadit na pomocníka, kterého budete mít stále ve své kapse, ať se děje cokoliv.

Obroučková láska už není v kurzu – vsaďte na čočkovou jistotu!

Každý, kdo nosí brýle, ten problém dobře zná. Líbaní se v obroučcích je vždy nepříjemné. Navíc sundávání a opětovné nandávání optiky pokaždé znovu na požadované místo, je i otravné. Pokud chcete svého partnera vidět stále zřetelně bez zamlžení, přejděte na čočky. Jsou pohodlné a velice praktické. Pokud o ně budete pomocí kvalitního roztoku z lékárny správně pečovat, uvidíte, že vám zajistí celodenní komfort ostrého vidění  bez řezání a mlžení. Při výběru roztoku vždy dbejte, aby zajistil čočce i oku kvalitní hydrataci a lubrikaci a zároveň měl čistící a dezinfekční účinky.

„Čočkový“ tip ocení i neromantici, které už jen nebaví stále dokola čistit zamlžené brýle při každém vstupu ze zimy do tepla nebo při použití roušky.

Krása hory přenáší - PLANTHÉ

Co si budeme povídat, všechny ženy se nemůžou chlubit pohledem laně. Nicméně, i přesto může být každá žena krásná a žádoucí. Stačí, když je majitelkou dokonalé a zdravé pleti. Jak na to? Hitem podzimní sezóny jsou kvalitní oleje lékárenské kvality řady PLANTHÉ, které nejenže neodolatelně voní, ale také pleť zregenerují, ošetří, vyživí a celkově zkrásní. Není podstatné, zda jste majitelkou mladé či zralé pleti, pro každou je  k dostání jedinečný pomocník, kterého již nedáte z ruky.

Infekce a záněty v krku jsou zabijákem lásky – braňte se!

Bolest v krku je vždy nepříjemná. Pokud i vás náhle přepadlo nepříjemné pálení a štípání s pocitem knedlíku v krku, zamiřte rovnou do lékárny. Právě tam jsou k dostání ústní spreje, které zajistí, že se účinné látky dostanou přímo k ložisku infekce a zajistí rychlou úlevu. Při výběru požadujte, aby sprej také vytvářel antibakteriální bariéru a zasažené místo rovněž potřebně hydratoval a regeneroval.

Doporučujeme

Přečtěte si více

Jak se zbavit povislé a povadlé kúže? Zastavte STÁRNUTÍ PLETI!

Každá žena touží zůstat mladá a mít stále krásnou, hladkou a vypnutou pleť bez vrásek a dalších nedokonalostí. Bohužel čas je neúprosný a s tím, jak stárne naše tělo, stárne i naše pleť. Kvůli gravitaci a poklesu produkce kolagenu v těle ztrácí naše pleť svou mladistvou svěžest, je povadlá a povislá. Právě kolagen představuje klíčovou úlohu v boji se stárnutím. Chcete tento boj vyhrát? Začtěte se do našeho článku a my vám poradíme, jak na to!

Celý článek

Není podbradek jako PODBRADEK

Druhá brada obvykle trápí ty, kteří mají nějaká ta kila navíc. Co když se ale udržujete v kondici a nevzhledný podbradek stále ne a ne zmizet. Možná za to může povolená kůže, ale třeba také hormony nebo genetické predispozice.

Celý článek

Uklidněte BŘÍŠKO svého miminka

Příchod malého miminka je vždy radostnou událostí, která ale lidem obrátí život úplně naruby. Stejně jako každý dospělý člověk, i každé miminko je individuální osobností, a proto každé miminko vyžaduje jinou péči. A všichni rodiče se shodují, že péče o novorozené miminko je velmi náročná, především pokud vaše miminko něco trápí, a vy nevíte, jak mu pomoci a ulevit.

Celý článek

Kolagenem PROTI STÁRNUTÍ

Po dokonalé, zdravé a hlavně mladě vypadající pleti bez vrásek touží každá žena. A proto je důležité věnovat vaší pleti důkladnou a pravidelnou péči. A to zvenčí i zevnitř! Tou nejdůležitější látkou pro tělo je kolagen, a právě jeho úbytek má vliv na předčasné stárnutí pleti. Jak jej do těla dostat a proč je pro tělo nepostradatelný?

Celý článek

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo zanechte zprávu

+420 800 55 66 22

Po - Pá 7:30 - 15:30

Váš dotaz
Váš E-mail
Úspěšně odesláno