Podzimní říje novinek v České Apotéce.

13.10. 2020

Že je říjen smutný a nudný měsíc? Omyl! Možná budete překvapeni, ale v říši zvířat je právě říjen ve znamení velkých lásek. Tak například u jelenů… Právě v tento čas je jelení říje v plném proudu a námluvy probíhají naplno. V duchu hesla ,,Podzimní tokání vaši lásku ochrání“, jsme pro vás připravili mnoho skvělých produktových novinek, se kterými zastrašíte infekci v krku, ošetříte a zkrášlíte svou pleť a s konopným balzámem na rty ani líbání v chladném větru nebude problém. Při líbání brýle překáží! Vsaďte na kontaktní čočky. Díky efektivní údržbě pomocí našeho roztoku tuto volbu jistě oceníte.

Pojďte se podívat, co za skvělé novinky jsme pro vás připravili. Inspirujte se z dění v přírodě a prožijte romantické období i v sychravém nečase. Poradíme Vám, jak na to!

Líbání ve větru není nemožné, stačí ochránit své rty

Je pravda, že květnové rande má své nesporné výhody. Procházky rozkvetlým parkem a nespočet polibků, které v teplém počasí nemají za následek nepříjemné překvapení v podobě svědivých oparů či popraskaných rtů. Na podzim je situace sice náročnější, ale rozhodně reálná. Naše babičky moc dobře věděly, proč se za větru nedoporučuje líbat v průvanu, ale to proto, že ještě neznaly ochranné přípravky na rty, díky kterým můžete romantickou chvilku prožít i ve spadaném listí a se studeným vichrem v zádech. Stačí vsadit na pomocníka, kterého budete mít stále ve své kapse, ať se děje cokoliv.

Obroučková láska už není v kurzu – vsaďte na čočkovou jistotu!

Každý, kdo nosí brýle, ten problém dobře zná. Líbaní se v obroučcích je vždy nepříjemné. Navíc sundávání a opětovné nandávání optiky pokaždé znovu na požadované místo, je i otravné. Pokud chcete svého partnera vidět stále zřetelně bez zamlžení, přejděte na čočky. Jsou pohodlné a velice praktické. Pokud o ně budete pomocí kvalitního roztoku z lékárny správně pečovat, uvidíte, že vám zajistí celodenní komfort ostrého vidění  bez řezání a mlžení. Při výběru roztoku vždy dbejte, aby zajistil čočce i oku kvalitní hydrataci a lubrikaci a zároveň měl čistící a dezinfekční účinky.

„Čočkový“ tip ocení i neromantici, které už jen nebaví stále dokola čistit zamlžené brýle při každém vstupu ze zimy do tepla nebo při použití roušky.

Krása hory přenáší - PLANTHÉ

Co si budeme povídat, všechny ženy se nemůžou chlubit pohledem laně. Nicméně, i přesto může být každá žena krásná a žádoucí. Stačí, když je majitelkou dokonalé a zdravé pleti. Jak na to? Hitem podzimní sezóny jsou kvalitní oleje lékárenské kvality řady PLANTHÉ, které nejenže neodolatelně voní, ale také pleť zregenerují, ošetří, vyživí a celkově zkrásní. Není podstatné, zda jste majitelkou mladé či zralé pleti, pro každou je  k dostání jedinečný pomocník, kterého již nedáte z ruky.

Infekce a záněty v krku jsou zabijákem lásky – braňte se!

Bolest v krku je vždy nepříjemná. Pokud i vás náhle přepadlo nepříjemné pálení a štípání s pocitem knedlíku v krku, zamiřte rovnou do lékárny. Právě tam jsou k dostání ústní spreje, které zajistí, že se účinné látky dostanou přímo k ložisku infekce a zajistí rychlou úlevu. Při výběru požadujte, aby sprej také vytvářel antibakteriální bariéru a zasažené místo rovněž potřebně hydratoval a regeneroval.

Doporučujeme

Přečtěte si více

Jak na ZDRAVÉ DÁSNĚ?

Stav dásní ovlivňuje naše celkové zdraví, a proto není radno přehlížet varovné příznaky zánětu dásní. Pokud není zánět léčen, může přerůst až v paradentózu, ztrátu zubů či další zdravotní komplikace. Jak zánět zubu léčit a jak mu předcházet? Zaměřte se na zubní hygienu a péči o ústní mikrobiom. To vše a mnohem více se dozvíte v našem článku. 

Celý článek

Jak se zbavit povislé a povadlé kúže? Zastavte STÁRNUTÍ PLETI!

Každá žena touží zůstat mladá a mít stále krásnou, hladkou a vypnutou pleť bez vrásek a dalších nedokonalostí. Bohužel čas je neúprosný a s tím, jak stárne naše tělo, stárne i naše pleť. Kvůli gravitaci a poklesu produkce kolagenu v těle ztrácí naše pleť svou mladistvou svěžest, je povadlá a povislá. Právě kolagen představuje klíčovou úlohu v boji se stárnutím. Chcete tento boj vyhrát? Začtěte se do našeho článku a my vám poradíme, jak na to!

Celý článek

Co jste možná (ne)věděli o ZUBNÍM KAZU

Vštěpovali vám rodiče od dětství, že si máte po každém jídle vyčistit zuby a používat mezizubní kartáček a nit? Ne každý tyto návyky dodržuje i v dospělosti, a proto zubní kaz patří mezi nejrozšířenější civilizační nemoc. Víte, proč vzniká, jak ho poznáte a jak se ho můžete zbavit? To vše a mnoho dalšího se dozvíte v našem článku.

Celý článek

Vše, co potřebujete vědět o EKZÉMU

Nějakým druhem ekzému trpí v dnešní době čím dál tím vyšší počet lidí. Zánět, který je projevem ekzému postihuje především pokožku, která se projeví výskytem svědivých, začervenalých ložisek, ze kterých se později mohou vytvořit mokvající puchýřka. Pokožka tak reaguje, protože se jedná o imunitní odpověď organizmu na nějaký podnět. Léčba je náročná a vyžaduje mnoho úsilí, ale život s ekzémy lze zvládnout, víte-li jak na to.

Celý článek

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo zanechte zprávu

+420 800 55 66 22

Po - Pá 7:30 - 15:30

Váš dotaz
Váš E-mail
Úspěšně odesláno