PRO KVALITNÍ INTIMNÍ PROŽITKY V KAŽDÉM VĚKU.

15.11. 2020

Pánové, kvalitní výkon můžete mít v každém věku!

Letošní rok se pomalu chýlí ke konci, a o tom, že byl náročný jak fyzicky, tak i psychicky nemůže být ani řeč! Po všech událostech, které proběhly, nemůže být divu, že už to na domácím milostném poli, nemusí být to pravé ořechové. Pokud aktuálně není váš intimní výkon jako dříve, máme pro vás produkty, které vám pomohou vztah opět okořenit!

Vsaďte na osvědčený a nejprodávanější doplněk stravy ArginMax® Forte pro muže. V rámci vánočního balíčku k ArginMax Forte pro muže tob.90 dostanete ZDARMA balení NO-PROSTAL bal. 30 tbl. pro správnou funkci prostaty a močového ústrojí. V akci do 31.12.2020 nebo do vyprodání zásob.

Záchranný balíček i pro mladší ročníky!

Je všeobecně známo, že intimní aktivita není limitována věkem. Existuje mnoho faktorů jako je stres, únava nebo třeba pouhé obavy, které mohou milostný prožitek zcela pokazit. Je čas pořídit si pomocníka, který vám pomůže snáze zdolat zábrany. Vsaďte na jedinečný Clavin® Original

Prožijte láskyplný adventní čas!

Přečtěte si více

Jak na ZDRAVÉ DÁSNĚ?

Stav dásní ovlivňuje naše celkové zdraví, a proto není radno přehlížet varovné příznaky zánětu dásní. Pokud není zánět léčen, může přerůst až v paradentózu, ztrátu zubů či další zdravotní komplikace. Jak zánět zubu léčit a jak mu předcházet? Zaměřte se na zubní hygienu a péči o ústní mikrobiom. To vše a mnohem více se dozvíte v našem článku. 

Celý článek

Jak se zbavit povislé a povadlé kúže? Zastavte STÁRNUTÍ PLETI!

Každá žena touží zůstat mladá a mít stále krásnou, hladkou a vypnutou pleť bez vrásek a dalších nedokonalostí. Bohužel čas je neúprosný a s tím, jak stárne naše tělo, stárne i naše pleť. Kvůli gravitaci a poklesu produkce kolagenu v těle ztrácí naše pleť svou mladistvou svěžest, je povadlá a povislá. Právě kolagen představuje klíčovou úlohu v boji se stárnutím. Chcete tento boj vyhrát? Začtěte se do našeho článku a my vám poradíme, jak na to!

Celý článek

Co jste možná (ne)věděli o ZUBNÍM KAZU

Vštěpovali vám rodiče od dětství, že si máte po každém jídle vyčistit zuby a používat mezizubní kartáček a nit? Ne každý tyto návyky dodržuje i v dospělosti, a proto zubní kaz patří mezi nejrozšířenější civilizační nemoc. Víte, proč vzniká, jak ho poznáte a jak se ho můžete zbavit? To vše a mnoho dalšího se dozvíte v našem článku.

Celý článek

Vše, co potřebujete vědět o EKZÉMU

Nějakým druhem ekzému trpí v dnešní době čím dál tím vyšší počet lidí. Zánět, který je projevem ekzému postihuje především pokožku, která se projeví výskytem svědivých, začervenalých ložisek, ze kterých se později mohou vytvořit mokvající puchýřka. Pokožka tak reaguje, protože se jedná o imunitní odpověď organizmu na nějaký podnět. Léčba je náročná a vyžaduje mnoho úsilí, ale život s ekzémy lze zvládnout, víte-li jak na to.

Celý článek

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo zanechte zprávu

+420 800 55 66 22

Po - Pá 7:30 - 15:30

Váš dotaz
Váš E-mail
Úspěšně odesláno