KATEGORIE

Vraťte svým ňadrům velikost i pevnost!

„Ženské zbraně“ jsou vystavovány na obdiv dnes a denně. Co ovšem podniknout, když nejste zrovna majitelka bujných vnad? Jestliže chcete oslnit opět pevnými a krásnými ňadry, čtěte dál!

Zapomeňte na diety a antikoncepce!

Je všeobecně známo, že svůdnost ženského dekoltu se posuzuje podle tří základních faktorů – velikost, tvar a v neposlední řadě také jeho pevnost. Velikost poprsí je dána geneticky, ale tvar a pevnost závisí na napětí pokožky a podpůrných svalů. A právě ty ovlivňují různé okolnosti. Mezi drastické diety nebo také hormonální antikoncepce.

 

Mazání – to vám dekolt zachrání

Jelikož téměř každá žena chce být přirozeně krásná a obdivovaná, je nezbytné, aby se pečlivě starala o svůj zevnějšek.  A to platí také pro váš dekolt. Jestliže své poprsí zanedbáváte, postupem času dojde ke ztrátě jeho pružnosti a pevnosti. Pořiďte si speciální krém, olej či tělové mléko, jež je zaměřeno speciálně na oblast dekoltu a krku. Tím zajistíte potřebnou hydrataci pokožky a její mladistvější vzhled.

 

S gumičkou neprohloupíte

Ruce dejte do pravého úhlu a držte gumičku takovým způsobem, aby na zádech byla kousek pod lopatkami. Její konce uchopte do dlaní, zatněte bříško a poté v pravidelných intervalech pohybujte rukama směrem k tělu a zase zpět. Opakujte dvacetkrát, ideálně ve dvou sériích.

 

Strach z plastiky? Jděte na to chytře!

Svěřit se do rukou plastického chirurga je sice krásné, ale má to i své nevýhody. V první řadě se jedná o to, že zákrok je poměrně finančně náročný a je nutno si na toto estetické zlepšení našetřit potřebný obnos. Druhým negativním faktorem je strach z toho, že se dobrovolně vystavíte riziku zásahu do svého organizmu. Nejspíše i z tohoto důvodu mnoho žen nedá dopustit na pomocníky v podobě doplňků stravy, které jsou volně k dostání v lékárnách.


Doporučujeme

Arginmax Cannaderm Clavin DaVinci Academia Dr.Weiss ElastiQ Priessnitz