Záchrana pro vaše vlasy!

10.09. 2018

S markantním vypadáváním vlasů se potýká zhruba polovina naší populace. Pokud chcete každého oslnit stále hustou a svůdnou kšticí, je čas pustit se do boje. Právě pro vás je připraveno několik osvědčených rad, jak být hvězdou každé sezóny!

Unavené a splihlé vlasy bez lesku neoslní nikoho ve vašem okolí. U mužů se dá ledacos prominout, ovšem u žen by starost o své kadeře měla být jasnou prioritou. Krásné a zdravé vlasy jsou totiž pouze vaši vizitkou. Pokud vám vaše vlasy padají a spíše než vlasy připomínají zvadlou slámu, může to být i tím, že jsou dlouhodobě unavené. Dopřejte jim proto péči, kterou připravíte rychleji než bys řekl švec.

 

Bylinka našich babiček – šalvěj

Rozhodně nešlápnete vedle, jestliže šáhnete šalvěji. Varnou nádobu naplňte vodou a v ní bylinku povařte. Výluh použijte k omývání vlasové pokožky po použití šamponu. Používejte několik týdnů po každém umytí. Tento lektvar dodá vašim vlasům opět šmrnc a krásu.

 

KONEC česání mokrých vlasů

Své kadeře nekartáčujte, jestliže nejsou zcela vysušené. Mokré vlasy mají tendence se mnohem více zamotávat. Poté vám jich vypadne dvakrát tolik. Navíc nikomu tato procedura není příjemná.

 

Nevěřte na pověry!

Ve společnosti je velmi oblíbený mýtus, že pokud si budete vlasy pravidelně stříhat, vaše kadeře vám více zhoustnou. Ale bohužel, není to pravda. Růst vlasů je totiž závislý na pokožce hlavy. Stříháním tedy můžete pouze zarovnat roztřepené konečky, ale to je tak všechno, čeho dosáhnete.

 

Vsaďte na jistotu    

Pokud jsou vaše dlouhodobě v oslabení, padají a opravdu nevypadají dobře, může to být nedostatkem živin, které jsou pro jejich dokonalý vzhled důležité. Na současném trhu existuje široké spektrum vhodných doplňků stravy, které dodají vašim vlasům opět život.

 

 

 

 

 

 

 

Doporučujeme

Přečtěte si více

Jak správně pečovat o SUCHOU A CITLIVOU PLEŤ

Suchá a citlivá pleť se sklony k akné a atopickému ekzému dokáže pořádně znepříjemnit život. Je zarudlá, popraskaná a tvoří se na ní šupinky nebo nevzhledné pupínky. Proto je nutné dodat pleti správnou péči, díky které zmírníte její nepříjemné projevy. Nevíte, jak na to? Nezoufejme, my vám poradíme.

Celý článek

Strašák jménem CHOLESTEROL

Informace o cholesterolu se na nás valí ze všech stran a my se někdy můžeme ztrácet v nepřeberném množství faktů, doporučení a možných příznaků. Z tohoto důvodu si můžeme myslet, že když se řekne cholesterol, hned je něco špatně. Není tomu ale tak. Přibližme si, co to vlastně cholesterol je a proč byste jej měli mít pod kontrolou.

Celý článek

HYALURON vs. RETINOL – To je to, oč tu běží

Zdravá, čistá a hlavně mladě vypadající pleť je snem každé ženy. Každá žena ale také ví, že aby byla její pleť stále krásná, je potřeba se o svou pleť starat. Již od 25. roku života se mohou na pleti objevovat první známky stárnutí, a tak většina žen sahá po kyselině hyaluronové či retinolu. Mají se vůbec kombinovat? Nebo je lepší je používat zvlášť?

Celý článek

Co jste (ne)věděli O KOLAGENU – proč je důležitý a jaký vybrat?

V poslední době nabírají kolagenové drinky na popularitě. Není se totiž čemu divit. Kolagen je skvělým pomocníkem pro naši pleť, vlasy, klouby a mnoho dalšího. Jak se ale v záplavě kolagenů vyznat a jak vybrat ten nejlepší? Nezoufejte, my vám poradíme.

Celý článek
Máte dotaz?

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo zanechte zprávu

+420 800 55 66 22

Po - pá 8:00-16:00

Váš dotaz
Váš E-mail
Úspěšně odesláno