Záchrana pro vaše vlasy!

10.09. 2018

S markantním vypadáváním vlasů se potýká zhruba polovina naší populace. Pokud chcete každého oslnit stále hustou a svůdnou kšticí, je čas pustit se do boje. Právě pro vás je připraveno několik osvědčených rad, jak být hvězdou každé sezóny!

Unavené a splihlé vlasy bez lesku neoslní nikoho ve vašem okolí. U mužů se dá ledacos prominout, ovšem u žen by starost o své kadeře měla být jasnou prioritou. Krásné a zdravé vlasy jsou totiž pouze vaši vizitkou. Pokud vám vaše vlasy padají a spíše než vlasy připomínají zvadlou slámu, může to být i tím, že jsou dlouhodobě unavené. Dopřejte jim proto péči, kterou připravíte rychleji než bys řekl švec.

 

Bylinka našich babiček – šalvěj

Rozhodně nešlápnete vedle, jestliže šáhnete šalvěji. Varnou nádobu naplňte vodou a v ní bylinku povařte. Výluh použijte k omývání vlasové pokožky po použití šamponu. Používejte několik týdnů po každém umytí. Tento lektvar dodá vašim vlasům opět šmrnc a krásu.

 

KONEC česání mokrých vlasů

Své kadeře nekartáčujte, jestliže nejsou zcela vysušené. Mokré vlasy mají tendence se mnohem více zamotávat. Poté vám jich vypadne dvakrát tolik. Navíc nikomu tato procedura není příjemná.

 

Nevěřte na pověry!

Ve společnosti je velmi oblíbený mýtus, že pokud si budete vlasy pravidelně stříhat, vaše kadeře vám více zhoustnou. Ale bohužel, není to pravda. Růst vlasů je totiž závislý na pokožce hlavy. Stříháním tedy můžete pouze zarovnat roztřepené konečky, ale to je tak všechno, čeho dosáhnete.

 

Vsaďte na jistotu    

Pokud jsou vaše dlouhodobě v oslabení, padají a opravdu nevypadají dobře, může to být nedostatkem živin, které jsou pro jejich dokonalý vzhled důležité. Na současném trhu existuje široké spektrum vhodných doplňků stravy, které dodají vašim vlasům opět život.

 

 

 

 

 

 

 

Doporučujeme

Přečtěte si více

Jak se zbavit povislé a povadlé kúže? Zastavte STÁRNUTÍ PLETI!

Každá žena touží zůstat mladá a mít stále krásnou, hladkou a vypnutou pleť bez vrásek a dalších nedokonalostí. Bohužel čas je neúprosný a s tím, jak stárne naše tělo, stárne i naše pleť. Kvůli gravitaci a poklesu produkce kolagenu v těle ztrácí naše pleť svou mladistvou svěžest, je povadlá a povislá. Právě kolagen představuje klíčovou úlohu v boji se stárnutím. Chcete tento boj vyhrát? Začtěte se do našeho článku a my vám poradíme, jak na to!

Celý článek

Není podbradek jako PODBRADEK

Druhá brada obvykle trápí ty, kteří mají nějaká ta kila navíc. Co když se ale udržujete v kondici a nevzhledný podbradek stále ne a ne zmizet. Možná za to může povolená kůže, ale třeba také hormony nebo genetické predispozice.

Celý článek

Uklidněte BŘÍŠKO svého miminka

Příchod malého miminka je vždy radostnou událostí, která ale lidem obrátí život úplně naruby. Stejně jako každý dospělý člověk, i každé miminko je individuální osobností, a proto každé miminko vyžaduje jinou péči. A všichni rodiče se shodují, že péče o novorozené miminko je velmi náročná, především pokud vaše miminko něco trápí, a vy nevíte, jak mu pomoci a ulevit.

Celý článek

Kolagenem PROTI STÁRNUTÍ

Po dokonalé, zdravé a hlavně mladě vypadající pleti bez vrásek touží každá žena. A proto je důležité věnovat vaší pleti důkladnou a pravidelnou péči. A to zvenčí i zevnitř! Tou nejdůležitější látkou pro tělo je kolagen, a právě jeho úbytek má vliv na předčasné stárnutí pleti. Jak jej do těla dostat a proč je pro tělo nepostradatelný?

Celý článek

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo zanechte zprávu

+420 800 55 66 22

Po - Pá 7:30 - 15:30

Váš dotaz
Váš E-mail
Úspěšně odesláno