KATEGORIE

Záchrana pro vaše vlasy!

S markantním vypadáváním vlasů se potýká zhruba polovina naší populace. Pokud chcete každého oslnit stále hustou a svůdnou kšticí, je čas pustit se do boje. Právě pro vás je připraveno několik osvědčených rad, jak být hvězdou každé sezóny!

Unavené a splihlé vlasy bez lesku neoslní nikoho ve vašem okolí. U mužů se dá ledacos prominout, ovšem u žen by starost o své kadeře měla být jasnou prioritou. Krásné a zdravé vlasy jsou totiž pouze vaši vizitkou. Pokud vám vaše vlasy padají a spíše než vlasy připomínají zvadlou slámu, může to být i tím, že jsou dlouhodobě unavené. Dopřejte jim proto péči, kterou připravíte rychleji než bys řekl švec.

 

Bylinka našich babiček – šalvěj

Rozhodně nešlápnete vedle, jestliže šáhnete šalvěji. Varnou nádobu naplňte vodou a v ní bylinku povařte. Výluh použijte k omývání vlasové pokožky po použití šamponu. Používejte několik týdnů po každém umytí. Tento lektvar dodá vašim vlasům opět šmrnc a krásu.

 

KONEC česání mokrých vlasů

Své kadeře nekartáčujte, jestliže nejsou zcela vysušené. Mokré vlasy mají tendence se mnohem více zamotávat. Poté vám jich vypadne dvakrát tolik. Navíc nikomu tato procedura není příjemná.

 

Nevěřte na pověry!

Ve společnosti je velmi oblíbený mýtus, že pokud si budete vlasy pravidelně stříhat, vaše kadeře vám více zhoustnou. Ale bohužel, není to pravda. Růst vlasů je totiž závislý na pokožce hlavy. Stříháním tedy můžete pouze zarovnat roztřepené konečky, ale to je tak všechno, čeho dosáhnete.

 

Vsaďte na jistotu    

Pokud jsou vaše dlouhodobě v oslabení, padají a opravdu nevypadají dobře, může to být nedostatkem živin, které jsou pro jejich dokonalý vzhled důležité. Na současném trhu existuje široké spektrum vhodných doplňků stravy, které dodají vašim vlasům opět život.

 

 

 

 

 

 

 


Arginmax Cannaderm Clavin DaVinci Academia Dr.Weiss ElastiQ Priessnitz