Tajemství pevné imunity prozrazeno!

29.10. 2018

Chladné a sychravé počasí, neustálé střídání teplot a oslabená imunita… I takto se mnoha lidem do podvědomí zapisuje podzim. Pokud nechcete skončit v posteli s virózou i vy, zkuste to letos jinak!

Mějte na paměti, že…

Obranyschopnost můžete podpořit okamžitě. V prvním kroku se zaměřte na výběr vhodné stravy. Vždy dbejte na to, aby byla strava pestrá a čerstvá, s dostatkem čerstvé zeleniny a ovoce, masa, obilovin a mléčných výrobků.

 

Nemalujte čerta na zeď!

Někdy se říká, že nemoc „číhá“ více v hlavě, než v těle. Nemyslete proto negativně. To, že vidíte kolegu v práci, který už nějaké viróze podlehl, ještě neznamená, že také vy budete nákazou skoleni. Neklesejte na mysli a uvařte si kvalitní čaj, do kterého přidáte plátky citrónu. Právě ten dodá tělu potřebné látky, především nezbytný vitamin C, který budete v podzimních dnech jistě potřebovat.

 

Nepřecházejte virózy

Přecházíte pravidelně nachlazení a menší onemocnění? Chyba! Je naivní myslet si, že se nemoc již nevrátí, když ji pořádně nedoléčíte. Krátkodobá úleva od nemoci ještě neznamená, že se můžete vrátit zpět do práce. Nedoléčené osoby zpět do kolektivu rozhodně nepatří, protože jsou mnohem náchylnější na opětovnou infekci, která na sebe většinou nenechá dlouho čekat.

 

Pozor na antibiotika!

Časté podávání antibiotik rozhodně není žádoucí. Tyto přípravky účinně působí pouze proti bakteriální infekci, kdežto kašel či rýma jsou infekce virové, a na ty antibiotika přímý vliv nemají.

 

Nákazy číhají všude, braňte se návštěvou své lékárny

Chřipka a nachlazení není pouze otázkou podzimního času, ale člověk přesto těmto komplikacím, právě v tento čas, mnohem více podléhá. Nenechávejte raději nic náhodě a navštivte svou lékárnu, kde můžete zakoupit osvědčeného pomocníka přímo na podporu vaší imunity. Velmi oblíbené jsou chutné cucavé tablety, které jsou bohaté na potřebné látky, které udrží váš organizmus v plné formě i v této náročné sezóně.

Dopřejte i vy svému tělu posilu, kterou na podzim nutně potřebuje!

Přečtěte si více

Jak se zbavit povislé a povadlé kúže? Zastavte STÁRNUTÍ PLETI!

Každá žena touží zůstat mladá a mít stále krásnou, hladkou a vypnutou pleť bez vrásek a dalších nedokonalostí. Bohužel čas je neúprosný a s tím, jak stárne naše tělo, stárne i naše pleť. Kvůli gravitaci a poklesu produkce kolagenu v těle ztrácí naše pleť svou mladistvou svěžest, je povadlá a povislá. Právě kolagen představuje klíčovou úlohu v boji se stárnutím. Chcete tento boj vyhrát? Začtěte se do našeho článku a my vám poradíme, jak na to!

Celý článek

Není podbradek jako PODBRADEK

Druhá brada obvykle trápí ty, kteří mají nějaká ta kila navíc. Co když se ale udržujete v kondici a nevzhledný podbradek stále ne a ne zmizet. Možná za to může povolená kůže, ale třeba také hormony nebo genetické predispozice.

Celý článek

Uklidněte BŘÍŠKO svého miminka

Příchod malého miminka je vždy radostnou událostí, která ale lidem obrátí život úplně naruby. Stejně jako každý dospělý člověk, i každé miminko je individuální osobností, a proto každé miminko vyžaduje jinou péči. A všichni rodiče se shodují, že péče o novorozené miminko je velmi náročná, především pokud vaše miminko něco trápí, a vy nevíte, jak mu pomoci a ulevit.

Celý článek

Kolagenem PROTI STÁRNUTÍ

Po dokonalé, zdravé a hlavně mladě vypadající pleti bez vrásek touží každá žena. A proto je důležité věnovat vaší pleti důkladnou a pravidelnou péči. A to zvenčí i zevnitř! Tou nejdůležitější látkou pro tělo je kolagen, a právě jeho úbytek má vliv na předčasné stárnutí pleti. Jak jej do těla dostat a proč je pro tělo nepostradatelný?

Celý článek

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo zanechte zprávu

+420 800 55 66 22

Po - Pá 7:30 - 15:30

Váš dotaz
Váš E-mail
Úspěšně odesláno