Vyzrajte na redukční dietu! Hubněte chytře

10.12. 2018

Dieta… Při vyřčení tohoto slova se zvedne tep skoro každé ženě a někdy i kdejakému muži. Dieta však nemusí znamenat jen trápení a hladovění, po kterém se vám kila vrátí. Hubnout se dá totiž i s úsměvem. Nevěříte? Čtěte dál a vyzrajte chytře na přebytečná kila.

3 důležitá pravidla správné diety

1. Hubnutí by mělo být především vašeho rozhodnutí. Nikoli vašeho okolí. Pokud o něm nejste 100% přesvědčeni, neměli byste se do něj ani pouštět, protože výsledek nebude stát za to.

2. Neporovnávejte se s ostatními. Každý člověk je originál a každý tedy shazuje kila jinou rychlostí. Že soused už shodil za měsíc tři kila? Nechte to být a zbytečně se nestresujte. Stres totiž hubnutí nepomáhá.

3. Pravidelný pohyb bude odteď váš věrný společník. Nemusíte hned začít trénovat na maraton, stačí si každý den protáhnout tělo nebo se jen projít ven. Nejpodstatnější však je, aby vás cvičení bavilo. Potom se k němu budete bez problému a s radostí každý den vracet.

 

Vláknina nesmí chybět v jídelníčku

Při hubnutí je velice důležitá vláknina. Tu dělíme na dva druhy – rozpustnou a nerozpustnou. Rozpustná vláknina zvyšuje objem stravy v žaludku a omezuje tak pocit hladu, nerozpustná pak zlepšuje funkčnost trávicího systému, díky níž podporuje peristaltiku střev. Ve velkém množství je vláknina obsažena například v luštěninách, v obilninách, v oříšcích či v některém ovoci a zelenině (například v malinách, avokádu či v kukuřici).

 

Skořice nejen do cukroví

I když se může zdát, že skořice je spojena pouze s Vánoci, cukrovím a svařeným vínem, není tomu tak. Toto jedinečné koření s charakteristickou vůní má totiž řadu pozitivních účinků, z nichž některé přispívají například i k lepšímu hubnutí. Skořice totiž podporuje odbourávání tuků a usnadňuje trávení. Přidejte si ji proto například do ovesné kaše či jogurtu, anebo vyzkoušejte doplňky stravy, jež obsahují skořici a které jsou určeny k podpoře při redukčních dietách.

Přečtěte si více

Jak se zbavit povislé a povadlé kúže? Zastavte STÁRNUTÍ PLETI!

Každá žena touží zůstat mladá a mít stále krásnou, hladkou a vypnutou pleť bez vrásek a dalších nedokonalostí. Bohužel čas je neúprosný a s tím, jak stárne naše tělo, stárne i naše pleť. Kvůli gravitaci a poklesu produkce kolagenu v těle ztrácí naše pleť svou mladistvou svěžest, je povadlá a povislá. Právě kolagen představuje klíčovou úlohu v boji se stárnutím. Chcete tento boj vyhrát? Začtěte se do našeho článku a my vám poradíme, jak na to!

Celý článek

Není podbradek jako PODBRADEK

Druhá brada obvykle trápí ty, kteří mají nějaká ta kila navíc. Co když se ale udržujete v kondici a nevzhledný podbradek stále ne a ne zmizet. Možná za to může povolená kůže, ale třeba také hormony nebo genetické predispozice.

Celý článek

Uklidněte BŘÍŠKO svého miminka

Příchod malého miminka je vždy radostnou událostí, která ale lidem obrátí život úplně naruby. Stejně jako každý dospělý člověk, i každé miminko je individuální osobností, a proto každé miminko vyžaduje jinou péči. A všichni rodiče se shodují, že péče o novorozené miminko je velmi náročná, především pokud vaše miminko něco trápí, a vy nevíte, jak mu pomoci a ulevit.

Celý článek

Kolagenem PROTI STÁRNUTÍ

Po dokonalé, zdravé a hlavně mladě vypadající pleti bez vrásek touží každá žena. A proto je důležité věnovat vaší pleti důkladnou a pravidelnou péči. A to zvenčí i zevnitř! Tou nejdůležitější látkou pro tělo je kolagen, a právě jeho úbytek má vliv na předčasné stárnutí pleti. Jak jej do těla dostat a proč je pro tělo nepostradatelný?

Celý článek

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo zanechte zprávu

+420 800 55 66 22

Po - Pá 7:30 - 15:30

Váš dotaz
Váš E-mail
Úspěšně odesláno