KATEGORIE

NA KRUHY POD OČIMA POHODLNĚ A BEZ OKUREK

Oči jsou nejen bránou do duše, ale také Vás okamžitě odhalí, pokud jste vyčerpaní, schází vám dostatečné množství spánku, nebo máte v těle nízkou hladinu potřebných látek a vitaminů. Tmavé kruhy pod očima jsou bezesporu jedním z kosmetických problémů, který se snaží ženy eliminovat na maximum. Nejenže to na první pohled nevypadá zrovna přitažlivě, ale celkově na nás prozrazují to, že nejsme v nejlepší formě. Salátová okurka může být sice osvěžující, ale ani zdaleka nás nedokáže kruhů zbavit úplně, a navíc ne vždy a všude se dá aplikovat.

Najděte řešení

Pro rychlou úlevu je hlavní změnit aktivitu vašich očí. Přestaňte se dívat do počítače či do jiného chytrého zařízení a věnujte se pro změnu činnostem, při nichž oči tolik nenamáháte. Pokud práci na počítači ukončit zcela nemůžete, zkuste ji alespoň přerušit a své oči jednoduše procvičit. Jednou za hodinu odvraťte zrak od monitoru a zostřujte na ostatní předměty v kanceláři nebo za oknem. Tato oční gymnastika pomůže nejen od únavy, ale také procvičí váš zrak. Pokud vás trápí dlouhodobá únava očí, objevte sílu masáže očního okolí či obkladů z bylinek.

Co na kruhy a váčky platí

Pokud se ovšem chcete kruhů zbavit co nejrychleji, doporučujeme použít přípravky s obsahem kyseliny hyaluronové a elastinu. Tyto látky mají regenerační a hydratační účinky na pokožku, zlepšují elasticitu kůže a zabraňují vzniku mimických vrásek. Zařadit byste také měli přírodní kofein v podobě, která celkově napomáhá ke zlepšení stimulace mirkocirkulace a působí tak na kruhy pod očima, redukuje je a snižuje vznik otoků. Výborným pomocníkem je také světlík lékařský, který má regenerační a antibakteriální účinky.

 

 

 


Doporučujeme

Arginmax Cannaderm Clavin DaVinci Academia Dr.Weiss ElastiQ Priessnitz