NA KRUHY POD OČIMA POHODLNĚ A BEZ OKUREK

12.04. 2019

Oči jsou nejen bránou do duše, ale také Vás okamžitě odhalí, pokud jste vyčerpaní, schází vám dostatečné množství spánku, nebo máte v těle nízkou hladinu potřebných látek a vitaminů. Tmavé kruhy pod očima jsou bezesporu jedním z kosmetických problémů, který se snaží ženy eliminovat na maximum. Nejenže to na první pohled nevypadá zrovna přitažlivě, ale celkově na nás prozrazují to, že nejsme v nejlepší formě. Salátová okurka může být sice osvěžující, ale ani zdaleka nás nedokáže kruhů zbavit úplně, a navíc ne vždy a všude se dá aplikovat.

Najděte řešení

Pro rychlou úlevu je hlavní změnit aktivitu vašich očí. Přestaňte se dívat do počítače či do jiného chytrého zařízení a věnujte se pro změnu činnostem, při nichž oči tolik nenamáháte. Pokud práci na počítači ukončit zcela nemůžete, zkuste ji alespoň přerušit a své oči jednoduše procvičit. Jednou za hodinu odvraťte zrak od monitoru a zostřujte na ostatní předměty v kanceláři nebo za oknem. Tato oční gymnastika pomůže nejen od únavy, ale také procvičí váš zrak. Pokud vás trápí dlouhodobá únava očí, objevte sílu masáže očního okolí či obkladů z bylinek.

Co na kruhy a váčky platí

Pokud se ovšem chcete kruhů zbavit co nejrychleji, doporučujeme použít přípravky s obsahem kyseliny hyaluronové a elastinu. Tyto látky mají regenerační a hydratační účinky na pokožku, zlepšují elasticitu kůže a zabraňují vzniku mimických vrásek. Zařadit byste také měli přírodní kofein v podobě, která celkově napomáhá ke zlepšení stimulace mirkocirkulace a působí tak na kruhy pod očima, redukuje je a snižuje vznik otoků. Výborným pomocníkem je také světlík lékařský, který má regenerační a antibakteriální účinky.

 

 

 

Přečtěte si více

Jak zvládnout léto s menopauzou?

Návaly horka a pocení patří mezi nejčastější příznaky menopauzy. Tyto projevy však bývají obzvlášť nepříjemné v létě, kdy teploty atakují i třicet stupňů. Jak od nich najít úlevu, aby si letní měsíce užily i ženy v přechodu? Máme pro ně pár tipů.

Celý článek

Jak pečovat o chodidla v letních měsících?

O chodidla je nutné pečovat po celý rok, ale obzvláště v létě si zaslouží více pozornosti. V letních měsících totiž nohy vystavujeme v otevřených botách, na plážích a koupalištích, a proto je nutné dodržovat pár zásad, aby naše chodidla byla krásná, zdravá a voňavá.

Celý článek

Jak vyzrát na vypadávání vlasů po porodu?

I když to maminky neslyší rády, je padání vlasů po porodu zcela normální a ve větší či menší míře postihne každou novopečenou maminku. Není ale potřeba propadat panice. Chce to jen čas a pár triků a vaše vlasy budou opět husté a krásné.

Celý článek

Zbavte se otoků a křečových žil jednou provždy!

Dlouhé stání, těhotenství či sedavý způsob života mají negativní vliv na naše nohy, které tak mohou bolet a otékat. Rovněž se mohou objevovat i nevzhledné metličky a křečové žíly. Jak na vše vyzrát? Poradíme vám pár tipů pro krásné nohy bez otoků a křečových žil!

Celý článek
Máte dotaz?

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo zanechte zprávu

+420 800 55 66 22

Po - pá 8:00-16:00

Váš dotaz
Váš E-mail
Úspěšně odesláno