KATEGORIE

Krásná pokožka po opalování

Bronzově opálená pokožka je snem téměř každé ženy. Opalování je navíc pro většinu lidí příjemná relaxace. Je potřeba mít neustále na mysli, že po delším pobytu na slunci je třeba poskytnout pokožce zvýšenou péči. Díky slunečnímu záření ztrácí vaše pokožka vlhkost a pružnost. Poskytněte jí náležitou regeneraci díky přípravkům určeným po opalování.

Zbytečnost nebo nutnost

Běžný pobyt na slunci je pro lidský organismus prospěšný. Ovšem dlouhodobé opalování je již pro naši pokožku náročné, jelikož sluneční paprsky mohou naší pokožce i uškodit. Díky UV záření navíc pokožka předčasně stárne. To je způsobeno tím, že se kůže vysušuje. Jako důsledek nevhodného opalování může být zarudnutí pokožky, která je poté velmi citlivá na dotek. Reakce lidského organismu na UV záření se může projevit, až opožděně. Proto je vždy vhodné myslet na kvalitní ošetření pokožky po každém opalování.

Jak na to?

Dopřejte svému tělu osvěžující sprchu. Zvolte si přípravek, který je určen jako speciální péče po opalování, a ten důkladně aplikujte na pokožku. Dostane se jí tak zpět ztracená hydratace, navíc se zklidní a ochladí.  Výhoda používání pomocníků po opalování je také ta, že vaše opálení bude krásně rovnoměrné, jelikož se zabrání loupání pokožky.

Snadné pravidlo – pokaždé!

 


Doporučujeme

Arginmax Cannaderm Clavin DaVinci Academia Dr.Weiss ElastiQ Priessnitz