Krásná pokožka po opalování

01.06. 2020

Bronzově opálená pokožka je snem téměř každé ženy. Opalování je navíc pro většinu lidí příjemná relaxace. Je potřeba mít neustále na mysli, že po delším pobytu na slunci je třeba poskytnout pokožce zvýšenou péči. Díky slunečnímu záření ztrácí vaše pokožka vlhkost a pružnost. Poskytněte jí náležitou regeneraci díky přípravkům určeným po opalování.

Zbytečnost nebo nutnost

Běžný pobyt na slunci je pro lidský organismus prospěšný. Ovšem dlouhodobé opalování je již pro naši pokožku náročné, jelikož sluneční paprsky mohou naší pokožce i uškodit. Díky UV záření navíc pokožka předčasně stárne. To je způsobeno tím, že se kůže vysušuje. Jako důsledek nevhodného opalování může být zarudnutí pokožky, která je poté velmi citlivá na dotek. Reakce lidského organismu na UV záření se může projevit, až opožděně. Proto je vždy vhodné myslet na kvalitní ošetření pokožky po každém opalování.

Jak na to?

Dopřejte svému tělu osvěžující sprchu. Zvolte si přípravek, který je určen jako speciální péče po opalování, a ten důkladně aplikujte na pokožku. Dostane se jí tak zpět ztracená hydratace, navíc se zklidní a ochladí.  Výhoda používání pomocníků po opalování je také ta, že vaše opálení bude krásně rovnoměrné, jelikož se zabrání loupání pokožky.

Snadné pravidlo – pokaždé!

 

Přečtěte si více

Jak se zbavit povislé a povadlé kúže? Zastavte STÁRNUTÍ PLETI!

Každá žena touží zůstat mladá a mít stále krásnou, hladkou a vypnutou pleť bez vrásek a dalších nedokonalostí. Bohužel čas je neúprosný a s tím, jak stárne naše tělo, stárne i naše pleť. Kvůli gravitaci a poklesu produkce kolagenu v těle ztrácí naše pleť svou mladistvou svěžest, je povadlá a povislá. Právě kolagen představuje klíčovou úlohu v boji se stárnutím. Chcete tento boj vyhrát? Začtěte se do našeho článku a my vám poradíme, jak na to!

Celý článek

Není podbradek jako PODBRADEK

Druhá brada obvykle trápí ty, kteří mají nějaká ta kila navíc. Co když se ale udržujete v kondici a nevzhledný podbradek stále ne a ne zmizet. Možná za to může povolená kůže, ale třeba také hormony nebo genetické predispozice.

Celý článek

Uklidněte BŘÍŠKO svého miminka

Příchod malého miminka je vždy radostnou událostí, která ale lidem obrátí život úplně naruby. Stejně jako každý dospělý člověk, i každé miminko je individuální osobností, a proto každé miminko vyžaduje jinou péči. A všichni rodiče se shodují, že péče o novorozené miminko je velmi náročná, především pokud vaše miminko něco trápí, a vy nevíte, jak mu pomoci a ulevit.

Celý článek

Kolagenem PROTI STÁRNUTÍ

Po dokonalé, zdravé a hlavně mladě vypadající pleti bez vrásek touží každá žena. A proto je důležité věnovat vaší pleti důkladnou a pravidelnou péči. A to zvenčí i zevnitř! Tou nejdůležitější látkou pro tělo je kolagen, a právě jeho úbytek má vliv na předčasné stárnutí pleti. Jak jej do těla dostat a proč je pro tělo nepostradatelný?

Celý článek

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo zanechte zprávu

+420 800 55 66 22

Po - Pá 7:30 - 15:30

Váš dotaz
Váš E-mail
Úspěšně odesláno