BLESK LÉKÁRNA podpoří zdraví a vitalitu

04.06. 2019

Nejžádanější doplňky stravy pro podporu imunity i celkového zdraví přináší na náš trh značka Blesk, která se spojila s přední českou farmaceutickou společností Simply You Pharmaceuticals.

Nová řada BLESK LÉKÁRNA nabízí prozatím čtyři produkty, které lidé v lékárnách nakupují velmi často: Klouby FORTEprotect, Magnesium 250 CBATM, Urobrusinal AKUT, Multivitamin 100 % a nově také OMEGA-3 Mega™. Další dva přípravky budou uvedeny v průběhu roku 2019. „Vybrali jsme produkty, které patří mezi nejvyhledávanější a zároveň nejužívanější našimi čtenáři. Chceme oslovit širokou skupinu zákazníků a pomoci jim při řešení zdravotních obtíží i prevenci,“ vysvětluje Jakub Kouřil z mediálního domu Czech News Center, který značku BLESK LÉKÁRNA uvedl na trh.

 

Užívání doplňků stravy dodávající organizmu látky potřebné pro udržení obranyschopnosti a vitality jsou důležitou součástí péče o zdraví. Lidé obvykle berou více různých produktů najednou a na pokrytí denní dávky leckdy musí užít i několik tobolek denně. Řada BLESK LÉKÁRNA proto přináší na trh takové přípravky, které jsou svým složením natolik vyvážené a kvalitní, že postačí pouze jedna tableta denně. Balení tak vystačí na dlouhou dobu. Produkty nové řady jsou dostupné ve většině lékárenských sítí i u významných lokálních prodejců. Oficiálním e-shopem, kde jsou přípravky také k dostání, je Česká Apotéka. Navíc je lze zakoupit za velice rozumnou cenu.

 

Více informací najdete na www.blesklekarna.cz.

Doporučujeme

Přečtěte si více

Jak zvládnout léto s menopauzou?

Návaly horka a pocení patří mezi nejčastější příznaky menopauzy. Tyto projevy však bývají obzvlášť nepříjemné v létě, kdy teploty atakují i třicet stupňů. Jak od nich najít úlevu, aby si letní měsíce užily i ženy v přechodu? Máme pro ně pár tipů.

Celý článek

Jak pečovat o chodidla v letních měsících?

O chodidla je nutné pečovat po celý rok, ale obzvláště v létě si zaslouží více pozornosti. V letních měsících totiž nohy vystavujeme v otevřených botách, na plážích a koupalištích, a proto je nutné dodržovat pár zásad, aby naše chodidla byla krásná, zdravá a voňavá.

Celý článek

Jak vyzrát na vypadávání vlasů po porodu?

I když to maminky neslyší rády, je padání vlasů po porodu zcela normální a ve větší či menší míře postihne každou novopečenou maminku. Není ale potřeba propadat panice. Chce to jen čas a pár triků a vaše vlasy budou opět husté a krásné.

Celý článek

Zbavte se otoků a křečových žil jednou provždy!

Dlouhé stání, těhotenství či sedavý způsob života mají negativní vliv na naše nohy, které tak mohou bolet a otékat. Rovněž se mohou objevovat i nevzhledné metličky a křečové žíly. Jak na vše vyzrát? Poradíme vám pár tipů pro krásné nohy bez otoků a křečových žil!

Celý článek
Máte dotaz?

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo zanechte zprávu

+420 800 55 66 22

Po - pá 8:00-16:00

Váš dotaz
Váš E-mail
Úspěšně odesláno