BLESK LÉKÁRNA podpoří zdraví a vitalitu

04.06. 2019

Nejžádanější doplňky stravy pro podporu imunity i celkového zdraví přináší na náš trh značka Blesk, která se spojila s přední českou farmaceutickou společností Simply You Pharmaceuticals.

Nová řada BLESK LÉKÁRNA nabízí prozatím čtyři produkty, které lidé v lékárnách nakupují velmi často: Klouby FORTEprotect, Magnesium 250 CBATM, Urobrusinal AKUT, Multivitamin 100 % a nově také OMEGA-3 Mega™. Další dva přípravky budou uvedeny v průběhu roku 2019. „Vybrali jsme produkty, které patří mezi nejvyhledávanější a zároveň nejužívanější našimi čtenáři. Chceme oslovit širokou skupinu zákazníků a pomoci jim při řešení zdravotních obtíží i prevenci,“ vysvětluje Jakub Kouřil z mediálního domu Czech News Center, který značku BLESK LÉKÁRNA uvedl na trh.

 

Užívání doplňků stravy dodávající organizmu látky potřebné pro udržení obranyschopnosti a vitality jsou důležitou součástí péče o zdraví. Lidé obvykle berou více různých produktů najednou a na pokrytí denní dávky leckdy musí užít i několik tobolek denně. Řada BLESK LÉKÁRNA proto přináší na trh takové přípravky, které jsou svým složením natolik vyvážené a kvalitní, že postačí pouze jedna tableta denně. Balení tak vystačí na dlouhou dobu. Produkty nové řady jsou dostupné ve většině lékárenských sítí i u významných lokálních prodejců. Oficiálním e-shopem, kde jsou přípravky také k dostání, je Česká Apotéka. Navíc je lze zakoupit za velice rozumnou cenu.

 

Více informací najdete na www.blesklekarna.cz.

Doporučujeme

Přečtěte si více

Jak se zbavit povislé a povadlé kůže? Zastavte STÁRNUTÍ PLETI!

Každá žena touží zůstat mladá a mít stále krásnou, hladkou a vypnutou pleť bez vrásek a dalších nedokonalostí. Bohužel čas je neúprosný a s tím, jak stárne naše tělo, stárne i naše pleť. Kvůli gravitaci a poklesu produkce kolagenu v těle ztrácí naše pleť svou mladistvou svěžest, je povadlá a povislá. Právě kolagen představuje klíčovou úlohu v boji se stárnutím. Chcete tento boj vyhrát? Začtěte se do našeho článku a my vám poradíme, jak na to!

Celý článek

Není podbradek jako PODBRADEK

Druhá brada obvykle trápí ty, kteří mají nějaká ta kila navíc. Co když se ale udržujete v kondici a nevzhledný podbradek stále ne a ne zmizet. Možná za to může povolená kůže, ale třeba také hormony nebo genetické predispozice.

Celý článek

Uklidněte BŘÍŠKO svého miminka

Příchod malého miminka je vždy radostnou událostí, která ale lidem obrátí život úplně naruby. Stejně jako každý dospělý člověk, i každé miminko je individuální osobností, a proto každé miminko vyžaduje jinou péči. A všichni rodiče se shodují, že péče o novorozené miminko je velmi náročná, především pokud vaše miminko něco trápí, a vy nevíte, jak mu pomoci a ulevit.

Celý článek

Kolagenem PROTI STÁRNUTÍ

Po dokonalé, zdravé a hlavně mladě vypadající pleti bez vrásek touží každá žena. A proto je důležité věnovat vaší pleti důkladnou a pravidelnou péči. A to zvenčí i zevnitř! Tou nejdůležitější látkou pro tělo je kolagen, a právě jeho úbytek má vliv na předčasné stárnutí pleti. Jak jej do těla dostat a proč je pro tělo nepostradatelný?

Celý článek

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo zanechte zprávu

+420 800 55 66 22

Po - Pá 7:30 - 15:30

Váš dotaz
Váš E-mail
Úspěšně odesláno