BLESK LÉKÁRNA podpoří zdraví a vitalitu

04.06. 2019

Nejžádanější doplňky stravy pro podporu imunity i celkového zdraví přináší na náš trh značka Blesk, která se spojila s přední českou farmaceutickou společností Simply You Pharmaceuticals.

Nová řada BLESK LÉKÁRNA nabízí prozatím čtyři produkty, které lidé v lékárnách nakupují velmi často: Klouby FORTEprotect, Magnesium 250 CBATM, Urobrusinal AKUT, Multivitamin 100 % a nově také OMEGA-3 Mega™. Další dva přípravky budou uvedeny v průběhu roku 2019. „Vybrali jsme produkty, které patří mezi nejvyhledávanější a zároveň nejužívanější našimi čtenáři. Chceme oslovit širokou skupinu zákazníků a pomoci jim při řešení zdravotních obtíží i prevenci,“ vysvětluje Jakub Kouřil z mediálního domu Czech News Center, který značku BLESK LÉKÁRNA uvedl na trh.

 

Užívání doplňků stravy dodávající organizmu látky potřebné pro udržení obranyschopnosti a vitality jsou důležitou součástí péče o zdraví. Lidé obvykle berou více různých produktů najednou a na pokrytí denní dávky leckdy musí užít i několik tobolek denně. Řada BLESK LÉKÁRNA proto přináší na trh takové přípravky, které jsou svým složením natolik vyvážené a kvalitní, že postačí pouze jedna tableta denně. Balení tak vystačí na dlouhou dobu. Produkty nové řady jsou dostupné ve většině lékárenských sítí i u významných lokálních prodejců. Oficiálním e-shopem, kde jsou přípravky také k dostání, je Česká Apotéka. Navíc je lze zakoupit za velice rozumnou cenu.

 

Více informací najdete na www.blesklekarna.cz.

Doporučujeme

Přečtěte si více

Jak na ZDRAVÉ DÁSNĚ?

Stav dásní ovlivňuje naše celkové zdraví, a proto není radno přehlížet varovné příznaky zánětu dásní. Pokud není zánět léčen, může přerůst až v paradentózu, ztrátu zubů či další zdravotní komplikace. Jak zánět zubu léčit a jak mu předcházet? Zaměřte se na zubní hygienu a péči o ústní mikrobiom. To vše a mnohem více se dozvíte v našem článku. 

Celý článek

Jak se zbavit povislé a povadlé kúže? Zastavte STÁRNUTÍ PLETI!

Každá žena touží zůstat mladá a mít stále krásnou, hladkou a vypnutou pleť bez vrásek a dalších nedokonalostí. Bohužel čas je neúprosný a s tím, jak stárne naše tělo, stárne i naše pleť. Kvůli gravitaci a poklesu produkce kolagenu v těle ztrácí naše pleť svou mladistvou svěžest, je povadlá a povislá. Právě kolagen představuje klíčovou úlohu v boji se stárnutím. Chcete tento boj vyhrát? Začtěte se do našeho článku a my vám poradíme, jak na to!

Celý článek

Co jste možná (ne)věděli o ZUBNÍM KAZU

Vštěpovali vám rodiče od dětství, že si máte po každém jídle vyčistit zuby a používat mezizubní kartáček a nit? Ne každý tyto návyky dodržuje i v dospělosti, a proto zubní kaz patří mezi nejrozšířenější civilizační nemoc. Víte, proč vzniká, jak ho poznáte a jak se ho můžete zbavit? To vše a mnoho dalšího se dozvíte v našem článku.

Celý článek

Vše, co potřebujete vědět o EKZÉMU

Nějakým druhem ekzému trpí v dnešní době čím dál tím vyšší počet lidí. Zánět, který je projevem ekzému postihuje především pokožku, která se projeví výskytem svědivých, začervenalých ložisek, ze kterých se později mohou vytvořit mokvající puchýřka. Pokožka tak reaguje, protože se jedná o imunitní odpověď organizmu na nějaký podnět. Léčba je náročná a vyžaduje mnoho úsilí, ale život s ekzémy lze zvládnout, víte-li jak na to.

Celý článek

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo zanechte zprávu

+420 800 55 66 22

Po - Pá 7:30 - 15:30

Váš dotaz
Váš E-mail
Úspěšně odesláno