KATEGORIE

BLESK LÉKÁRNA podpoří zdraví a vitalitu

Nejžádanější doplňky stravy pro podporu imunity i celkového zdraví přináší na náš trh značka Blesk, která se spojila s přední českou farmaceutickou společností Simply You Pharmaceuticals.

Nová řada BLESK LÉKÁRNA nabízí prozatím čtyři produkty, které lidé v lékárnách nakupují velmi často: Klouby FORTEprotect, Magnesium 250 CBATM, Urobrusinal AKUT, Multivitamin 100 % a nově také OMEGA-3 Mega™. Další dva přípravky budou uvedeny v průběhu roku 2019. „Vybrali jsme produkty, které patří mezi nejvyhledávanější a zároveň nejužívanější našimi čtenáři. Chceme oslovit širokou skupinu zákazníků a pomoci jim při řešení zdravotních obtíží i prevenci,“ vysvětluje Jakub Kouřil z mediálního domu Czech News Center, který značku BLESK LÉKÁRNA uvedl na trh.

 

Užívání doplňků stravy dodávající organizmu látky potřebné pro udržení obranyschopnosti a vitality jsou důležitou součástí péče o zdraví. Lidé obvykle berou více různých produktů najednou a na pokrytí denní dávky leckdy musí užít i několik tobolek denně. Řada BLESK LÉKÁRNA proto přináší na trh takové přípravky, které jsou svým složením natolik vyvážené a kvalitní, že postačí pouze jedna tableta denně. Balení tak vystačí na dlouhou dobu. Produkty nové řady jsou dostupné ve většině lékárenských sítí i u významných lokálních prodejců. Oficiálním e-shopem, kde jsou přípravky také k dostání, je Česká Apotéka. Navíc je lze zakoupit za velice rozumnou cenu.

 

Více informací najdete na www.blesklekarna.cz.


Arginmax Cannaderm Clavin DaVinci Academia Dr.Weiss ElastiQ Priessnitz