Novinka - Ochraňte vaše děti před viry a nevítanými parazity

KATEGORIE

Ochraňte vaše děti před viry a nevítanými parazity

Ach ty děti. Ne nadarmo se říká, že jsou to andílci s pekelníky v těle. Ano, je to tak! Jsou to naši miláčkové a darebáci v jednom. Každý rodič pro ně chce jen to nejlepší, a protože podzimní nástrahy na ně nyní číhají na každém kroku, pojďme se společně podívat, před čím je můžeme ochránit.

Pozor na parazity!

S odchodem letních dnů a nástupem dětí do školek či škol hrozí zvýšený výskyt vší. Někteří rodiče se již s tímto problémem setkali, někteří ještě ne. Ať už je tomu jakkoliv, dříve či později se s tímto nemilým parazitem určitě seznámíte. Je jen otázkou času, kdy je váš potomek přinese domů. Tento svědivý dáreček nedělá rozdíly, a napadá  taká vlasy dospělých, takže se může stát, že brzy budete odvšivovat celou rodinu.

Jak na vši a hnidy?

Co tedy zakoupit na vši a hnidy? Existuje spousta prostředků, ale jak vybrat ten správný? Pamatujete, že jedno umytí hlavy nestačí. Volte kvalitní zdravotnický prostředek, který zakoupíte ve vašich lékárnách.

Nachlazení

Oslabená imunita je dalším obávaným strašákem snad všech rodičů, jejichž dítko pravidelně navštěvuje dětský kolektiv. Právě zde se kumulují všemožné nákazy, viry a bakterie, které se šíří závratným tempem. Jestliže také vaši ratolest často trápí kašel, rýma či jiné nachlazení pusťte se do boje. V lékárnách naleznete multibylinné sirupy pro děti, které mají také skvělou chuť, aby dětem usnadnily užívání. Mějte na mysli, že i po vyřešení komplikace, je potřeba myslet na prevenci. V prvé řadě je nezbytné posílit imunitu dětí, aby se situace za týden neopakovala znovu.

Jak posílit imunitu dětí

Často se proto stává, že po nástupu do školky začne dítě opět stonat. Jestliže je ovšem nemocné až příliš často, může to být způsobeno také vaší přehnanou péči. Děti mohou mít tendenci být choulostivější a tím pádem také nemocnější. Časté podávání antibiotik není pro dětský organizmus prospěšné. Navíc tyto přípravky působí pouze proti bakteriální infekci. Ovšem kašel a rýma jsou infekce virové a přímo na ně antibiotika nezabírají. Často proto rodiče hledají alternativní řešení, jak předejít této ozdravné proceduře. Mnoha rodičům se skvěle osvědčily cucavé tablety s extakty hlívy, které mají pro děti skvělou chuť, aby jim usnadnily uživání. Proto neváhejte a vzneste v lékárně dotaz na paní lékárnici.

 

 


Doporučujeme

Arginmax BLESK LÉKÁRNA Cannaderm Clavin DaVinci Academia Dr.Weiss ElastiQ Priessnitz