SUPER CENA

Fertility Blend pro PÁRY (ženy+muži) tob.90+60

Sexuální život

Fertility Blend pro ženy pomáhá k přirozené plodnosti a reprodukci4 a k regulaci hormonální aktivity1. Fertility Blend pro muže přispívá k normální spermatogenezi5 a k udržení přirozené hladiny testosteronu v krvi4.

pro páry pro ženy
999 Kč
999 Kč
Dárek k výběru při nákupu nad 700 Kč

Pokud se snažíte o miminko, pak je pro vás Fertility Blend® tou nejvhodnější volbou!

  • Fertility Blend pro ženy je doplněk stravy, který pomáhá díky svému složení k přirozené plodnosti a reprodukci⁴ a k regulaci hormonální aktivity¹. Navíc přispívá k běžnému metabolizmu homocysteinu², tvorbě červených krvinek a hemoglobinu³. Patentově chráněná kombinace látek - L-arginin, izoflavony z extraktu jetele lučního a katechiny z extraktu zeleného čaje. Účinnost je ověřena klinickou studií amerických lékařů Stanford University School of the Medicine.
  • Fertility Blend pro muže je doplněk stravy, který přispívá díky obsaženým látkám k normální spermatogenezi⁵ a k udržení přirozené hladiny testosteronu v krvi⁴.

Přípravek obsahuje jedno balení určené výhradně pro ženu (90 tob.) a jedno balení určené výhradně pro muže (60 tob.).

Věrnostní program 3+1: Za 3 zaslané čárové kódy z jakéhokoliv výrobku Fertility Blend pro ženy nebo Fertility Blend pro páry získáte zdarma 1 výrobek z řady Fertility Blend, více informací naleznete zde →

Účinky

  • pomáhá k přirozené plodnosti a reprodukci (zinek) u žen
  • reguluje hormonální aktivitu (vitamin B6) u žen
  • přispívá k normální spermatogenezi (selen) u mužů
  • pomáhá udržet pžirozenou hladinu testosteronu (zinek) u mužů

Dávkování

Fertility Blend pro ženy: 3 tobolky denně

Fertility Blend pro muže: 2 tobolky denně

Ideální doba užívání jsou nejméně tři měsíce.

Složení

Fertility Blend pro ženy: L-arginin, hořčík (oxid hořečnatý), plnivo: mikrokrystalická celulóza, extrakt zeleného čaje (Camelia sinensis), suchý extrakt z natě jetele lučního (Trifolium pratense L.), vitamin E (D-α-tokoferyl-acetát), zinek (citrát zinečnatý), protispékavá látka: železo (elementární/kar­bonylové železo), vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglu­tamová), selen (selenan sodný), plnivo: oxid křemičitý, vitamin B12 (hydroxokobalamin).

Fertility Blend pro muže: L-karnitin fumarát, plnivo: mikrokrystalická celulóza, extrakt zeleného čaje (Camelia sinensis), vitamin C (L-askorbová kyselina), extrakt děhelu čínského (Angelica sinensis L.), vitamin E (D-α-tokoferyl-acetát), zinek (citrát zinečnatý), protispékavá látka: vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglu­tamová), selen (selenan sodný), vitamin B12 (hydroxokobalamin), plnivo: oxid křemičitý.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí! Souběžné užívání s léky konzultujte se svým lékařem. Není určeno pro děti.

Další

výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR

doplněk stravy s ¹vitaminem B6, ²kyselinou listovou, ³železem, ⁴zinkem a ⁵selenem

www.fertilityblend.cz

 

Splněno
Vyplňte Vaše jméno
Splněno
Vložte validní email
Splněno
Vložte validní email
Musíte vyplnit Zprávu
Splněno
Vložte validní email
Zaškrtněte prosím souhlas GDPR
Nenašeli jste odpověd na Váš dotaz? Spojte se s námi
DÁRKY pro vás každý den
Doprava ZDARMA

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo zanechte zprávu

+420 800 55 66 22

Po - Pá 7:30 - 15:30

Váš dotaz
Váš E-mail
Úspěšně odesláno