SUPER CENA

Fertility Blend pro PÁRY (ženy+muži) tob.90+60

Sexuální život

Fertility Blend® pro ženy je doplněk stravy, který pomáhá díky svému složení k přirozené plodnosti a reprodukci4 a k regulaci hormonální aktivity1. Navíc přispívá k běžnému metabolizmu homocysteinu2, tvorbě červených krvinek a hemoglobinu3. Fertility Blend® pro muže je doplněk stravy, který přispívá díky obsaženým látkám k normální spermatogenezi5 a k udržení přirozené hladiny testosteronu v krvi4.

pro páry pro ženy
998 Kč
998 Kč
Dárek k výběru při nákupu nad 500 Kč

• přípravek obsahuje jedno balení určené výhradně pro ženu (90 tob.) a jedno balení určené výhradně pro muže (60 tob.).
• účinnost ověřena klinickou studií amerických lékařů Stanford University School of the Medicine

Doporučené dávkování:
Fertility Blend® pro ženy: 3 tobolky denně. Fertility Blend® pro muže: 2 tobolky denně. Ideální doba užívání jsou nejméně tři měsíce.

Upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí! Souběžné užívání s léky konzultujte se svým lékařem. Není určeno pro děti.

Vysvětlivky:

1vitamin B6, 2kyselina listová, 3železo, 4zinek, 5selen

Složení:

Fertility Blend® pro ženy: L-arginin, hořčík (oxid hořečnatý), plnivo: mikrokrystalická celulóza, extrakt zeleného čaje (Camelia sinensis), suchý extrakt z natě jetele lučního (Trifolium pratense L.), vitamin E (D-α-tokoferyl-acetát), zinek (citrát zinečnatý), protispékavá látka: železo (elementární/kar­bonylové železo), vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglu­tamová), selen (selenan sodný), plnivo: oxid křemičitý, vitamin B12 (hydroxokobalamin).

Fertility Blend® pro muže: L-karnitin fumarát, plnivo: mikrokrystalická celulóza, extrakt zeleného čaje (Camelia sinensis), vitamin C (L-askorbová kyselina), extrakt děhelu čínského (Angelica sinensis L.), vitamin E (D-α-tokoferyl-acetát), zinek (citrát zinečnatý), protispékavá látka: vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglu­tamová), selen (selenan sodný), vitamin B12 (hydroxokobalamin), plnivo: oxid křemičitý.

Výrobce:
Simply You Pharmaceuticals a. s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR.

Věrnostní program 3+1

Za 3 zaslané čárové kódy z jakéhokoliv výrobku Fertility Blend® pro ženy nebo Fertility Blend® pro páry získáte zdarma 1 výrobek z řady Fertility Blend®, více informací naleznete zde - věrnostní program

 

 

Splněno
Vyplňte Vaše jméno
Splněno
Vložte validní email
Splněno
Vložte validní email
Musíte vyplnit Zprávu
Splněno
Vložte validní email
Zaškrtněte prosím souhlas GDPR
Nenašeli jste odpověd na Váš dotaz? Spojte se s námi
DÁRKY pro vás každý den
Doprava ZDARMA
Máte dotaz?

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo zanechte zprávu

+420 800 55 66 22

Po - pá 8:00-16:00

Váš dotaz
Váš E-mail
Úspěšně odesláno