KARPA-L AKUT 60 tobolek

Karpální tunely

K posílení nervového systému se zaměřením na oblast ruky1, 3, 4. Díky svému účinnému složení přispívá ke správnému prokrvení2, které je nezbytné pro neomezenou citlivost prstů a předchází tak jejich nepříjemnému brnění.

361 Kč

K posílení nervového systému se zaměřením na oblast ruky1, 3, 4. Díky svému účinnému složení přispívá ke správnému prokrvení2, které je nezbytné pro neomezenou citlivost prstů a předchází tak jejich nepříjemnému brnění. Posílení nervového systému a lepší prokrvení tkání přispívá k udržení normální pohyblivosti a citlivosti ruky1,2,3,4.

Účinky

  • posiluje nervový systém a v oblasti ruky1,3,4
  • napomáhá ke správnému prokrvení2
  • přispívá k udržení normální pohyblivosti a citlivosti ruky1,2.3,4

Dávkování

Užívejte 1 tobolku denně. Pro dosažení vyšší účinnosti je možné krátkodobě (7–14 dnů) užívat 2 tobolky denně. Zapijte dostatečným množstvím vody. Vhodné k dlouhodobějšímu užívání.

Složení

¹Extrakt chmele otáčivého (Humulus lupulus), extrakt z pomerančovníku (Citrus aurantium), extrakt z kůry skořice (Cinnamomum cassia), extrakt z červeného zázvoru (Zingiber offi cinale var. rubrum), extrakt ostropestřce mariánského (Silybum marianum), ²extrakt z listů jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba), ³vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid),vitamin B12 (kyanokobalamin), protispékavá látka: stearan hořečnatý, uhličitan vápenatý; tobolka: želatina; nosič: mannitol.

Upozornění

Není určeno dětem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nedoporučuje se užívat v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Užívání současně s léky pouze po konzultaci s lékařem. Užívejte pouze celé tobolky. Uschovejte mimo dosah dětí.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě +15 až +25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Další

doplněk stravy

výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR

www.karpalakut.cz

Splněno
Vyplňte Vaše jméno
Splněno
Vložte validní email
Splněno
Vložte validní email
Musíte vyplnit Zprávu
Splněno
Vložte validní email
Zaškrtněte prosím souhlas GDPR
Nenašeli jste odpověd na Váš dotaz? Spojte se s námi
DÁRKY pro vás každý den
Doprava ZDARMA

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo zanechte zprávu

+420 800 55 66 22

Po - Pá 7:30 - 15:30

Váš dotaz
Váš E-mail
Úspěšně odesláno