REVMABLOK AKUT FORTE 125 ml

Svaly a klouby

Účinně omezuje bolest, zklidňuje zánět i otok a zlepšuje hybnost kloubů. Unikátní kombinace léčivé rašeliny a bylin pro ztuhlé a bolestivé klouby. Vhodný při revmatickém i degenerativním postižení kloubů.

forte original
239 Kč
239 Kč

REVMABLOK® AKUT FORTE je inovovaný zdravotnický prostředek určený k masáži bolestivých a ztuhlých kloubů. Účinně omezuje příznaky revmatického postižení kloubů, jako jsou bolest, ztuhlost, brnění a trnutí a podporuje jejich regeneraci. Výrazně přispívá ke zklidnění zánětu i otoku a zlepšuje hybnost kloubů. Je vhodný jak při revmatické bolesti kloubů, tak také při degenerativním postižení kloubů nebo při přetížení kloubů. Příjemná, nelepivá a snadná aplikace.

REVMABLOK® AKUT FORTE obsahuje léčivou rašelinu a přírodní extrakty šišáku, rozmarýnu, kostivalu a bazalky.

Účinky

  • účinné omezení bolesti, brnění a trnutí kloubů
  • uvolnění ztuhlých kloubů a zlepšení jejich hybnosti
  • zklidnění zánětu a otoku

Pro koho a kdy je přípravek vhodný

  • při bolestech kloubů, brnění, trnutí
  • při otocích a zánětech
  • při přetížení kloubů
  • při degenerativním postižení kloubů

Použití

Přípravek je určený k lokální zevní aplikaci na klouby. Přiměřené množství přípravku (dle velikosti kloubu) naneste a krouživými pohyby 3–6krát denně vmasírujte do kůže. Maximálně aplikujte 8krát denně na stejné místo kůže.

Složení

Aqua, Glycerin, Ethanol, Isopropyl Myristate, Dimethicone, Sodium Acrylate/Acryloyldimethyl Taurate, Scutellaria Baicalensis Extract, Symphytum Officinale Root Extract, Laureth-9, Glycol Palmitate, Glyceryl Caprylate, Glyceryl Undecylenate, Menthol, enoxyethanol/ Methyl-/ Buthyl-/ Ethyl-/Propylparaben, Helianthus Annuus Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis Oil, Ocimum Basilicum Oil, Sodium Humate, Fulvic Acid.

Upozornění

Neaplikujte na poraněnou kůži. Prostředek není vhodný pro malé děti a těhotné ženy. Neaplikujte v okolí očí, na sliznice a prsa. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Nepoužívejte po uplynutí doby spotřeby. Aplikujte krátkodobě do odeznění akutních potíží. Spotřebujte do 6 měsíců od prvního otevření.

Čtěte pečlivě návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání zdravotnického prostředku.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu, při teplotě +15 až +25 °C. Chraňte před slunečním zářením, mrazem a vysokými teplotami. Skladujte mimo dosah dětí! Po aplikaci originální balení dobře uzavřete.

Další

zdravotnický prostředek

výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR

www.revmablok.cz

Splněno
Vyplňte Vaše jméno
Splněno
Vložte validní email
Splněno
Vložte validní email
Musíte vyplnit Zprávu
Splněno
Vložte validní email
Zaškrtněte prosím souhlas GDPR
Nenašeli jste odpověd na Váš dotaz? Spojte se s námi
DÁRKY pro vás každý den
Doprava ZDARMA

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo zanechte zprávu

+420 800 55 66 22

Po - Pá 7:30 - 15:30

Váš dotaz
Váš E-mail
Úspěšně odesláno