novinka
SUPER CENA

AlergoHelp BioBoom 30 tob.

Celé tělo

Pečuje o střevní mikrobiom a účinně pomáhá podpořit přirozenou obranyschopnost organismu¹ a přiměřenost imunitních reakcí¹.

299 Kč
299 Kč

Řešte svou obranyschopnost od základu!

Svým složením dlouhodobě pomáhá při vybalancování a posílení obranyschopnosti¹ organizmu. Pečuje o důležitou kondici střevního mikrobiomu a účinně podporuje obranyschopnost organizmu před vnějšími vlivy¹ a přiměřenost imunitních reakcí¹.

Doplněk stravy obsahuje probiotika, betaglukany a bioflavonoidy zeleného čaje v unikátním komplexu BIOBOOM® a další cenné látky chlorellu a ¹vitamin D3.

Účinky

  • podpora obranyschopnosti proti vnějším útočníkům a přiměřená odpověď imunitního systému na vnější vlivy (vitamin D3, chlorella)
  • podpora pročištění organizmu a zdravé funkce jater (chlorella)

Dávkování

  • Dospělí: 2 tobolky denně
  • Děti: 1 tobolka denně

Složení

Účinné látky: beta-glukany, probiotika, vitamin D3, chlorella, extrakt zeleného čaje.

Beta-glukan izolovaný z pivovarských kvasnic 266,0 mg, extrakt zeleného čaje (Camellia sinensis) 200,0 mg, Beta-glukan izolovaný izolovaný z hlívy ústřičné 134,0 mg; plnidlo: inulin, chlorella (nukleotidy, oligopeptidy a polysacharidy) 40,00 mg, probiotická směs 8x109 CFU (počet probiotických mikroorganizmů v navážce – výrobě): Lactobacillus acidophilus, Lacticaseibacillus casei, Lactiplantibacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Lactiplantibacillus plantarum, protispékavá látka: stearan hořečnatý; antioxidant: L-askorbová kyselina; protispékavá látka: oxid křemičitý; ¹vitamin D3 (Cholekalciferol) 20 µg, tobolka: želatina, stabilizátor: uhličitan vápenatý.

Upozornění

Není vhodné pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neužívejte při přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Obsah tobolky lze u malých dětí vysypat a podat na polévkové lžíci s jogurtem nebo ovocnou přesnídávkou. Není vhodné užívat v prvním trimestru těhotenství.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě +15 až +25 °C

Další

doplněk stravy

výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR

Splněno
Vyplňte Vaše jméno
Splněno
Vložte validní email
Splněno
Vložte validní email
Musíte vyplnit Zprávu
Splněno
Vložte validní email
Zaškrtněte prosím souhlas GDPR
Nenašeli jste odpověd na Váš dotaz? Spojte se s námi
DÁRKY pro vás každý den
Doprava ZDARMA

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo zanechte zprávu

+420 800 55 66 22

Po - Pá 7:30 - 15:30

Váš dotaz
Váš E-mail
Úspěšně odesláno