SUPER CENA

KoliMed 15 ml koncentrátu/45 ml kapek

Doplňky stravy pro děti

Kapky z přírodních zdrojů při hromadění střevních plynů (anýz, kmín). Spolehlivá úleva díky jedinečné kombinaci prebiotik FOS, anýzu a kmínu - uvolňují bříško (anýz, kmín), podporují trávení (inulin) a zajistí opět klidný spánek miminka.

155 Kč
155 Kč

Spolehlivá účinnost díky jedinečné kombinaci přírodních olejů z kmínu a anýzu s prebioticky aktivními frukto-oligosacharidy (FOS).

Anýz napomáhá podpoře trávení, podporuje tok trávicích šťáv a přispívá k normální funkci střevního traktu. Kmín podporuje a stimuluje trávicí funkce, uvolňuje plnost a nahromaděné střevní plyny.
Prebiotika (frukto-oligosacharidy, FOS, inulin) jsou důležitou potravou pro střevní bakterie a podporují jejich množení. Přirozeně se vyskytují také v mateřském mléce. Prebiotika FOS podporují růst prospěšných střevních bakterií, usnadňují trávení a přispívají k celkovému komfortu zažívání.

Složení kapek je přírodního původu bez konzervantů, přidaného cukru, umělých sladidel, barviv a alkoholu.

Účinky

 • uvolnění plnosti a nahromaděných střevních plynů (kmín)
 • celkový komfort zažívání (prebiotika FOS)
 • podpora trávení a toku trávicích šťáv (anýz)
 • normální funkce střevního traktu (anýz)
 • podpora růstu prospěšných střevních bakterií (prebiotika FOS)

Pro koho a kdy je přípravek vhodný

 • při nafouklém bříšku a "prdících"
 • při problémech se zažíváním
 • pro miminka od ukončeného 2. týdne života
 • pro dospělé

Dávkování

 • Děti od ukončeného 2. týdne života: 10 kapek naředěného přípravku nakapat na lžičku a podávat před jídlem nebo mezi jídly přímo do úst nebo nakapat do vlažného nápoje. Lze podávat opakovaně během dne maximálně 5krát denně. V případě projímavého účinku snižte jednotlivou dávku na 5 kapek před jídlem.
 • Dospělí: 20 kapek naředěného přípravku před jídlem.

Použití

Před prvním použitím nařeďte koncentrát přidáním 30 ml převařené kojenecké vody. Po naředění uchovávejte v chladničce (při teplotě +5 až +10 °C) a spotřebujte do 40 dnů po naředění. Pečlivě protřepejte před každým použitím.

Složení

Glycerin 99,00 %; prebiotické frukto-oligosacharidy (FOS; inulin) 0,83 %; anýzový olej (Pimpinella anisum) 0,10 %, kmínový olej (Carum carvi) 0,07 %.

Upozornění

Určeno pro děti od ukončeného 2. týdne života. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku.

Skladování: Originální neotevřené balení skladujte v suchu a temnu, při teplotě +15 až +25 °C. Chraňte před slunečním zářením, mrazem a vysokými teplotami. Po naředění uchovávejte v chladničce (při teplotě +5 až +10 °C) a spotřebujte do 40 dnů po naředění.

Další

doplněk stravy

výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR

Více o kapkách na koliky →

www.kolimed.cz

Splněno
Vyplňte Vaše jméno
Splněno
Vložte validní email
Splněno
Vložte validní email
Musíte vyplnit Zprávu
Splněno
Vložte validní email
Zaškrtněte prosím souhlas GDPR
Nenašeli jste odpověd na Váš dotaz? Spojte se s námi
DÁRKY pro vás každý den
Doprava ZDARMA

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo zanechte zprávu

+420 800 55 66 22

Po - Pá 7:30 - 15:30

Váš dotaz
Váš E-mail
Úspěšně odesláno