GastroMed 50+10 ml

Trávicí soustava

Rychlá úleva při zažívacích potížích (kmín). Pro podporu trávení a regulaci střevních plynů (máta, kmín), ke zklidnění zážívání bez pocitu těžkého žaludku (máta, kmín, boswelie, zelený čaj)

50+10 ml 20+10 ml
313 Kč
313 Kč

GastroMed® obsahuje unikátní GastroActive komplex – kombinaci 8 tradičních bylin, které příznivě působí na zažívací trakt, zklidňují a podporují jeho správnou činnost a funkce.

Účinky

  • podporuje trávení a reguluje střevní plyny (máta, kmín)
  • zklidňuje pohyby střev (anýz)
  • zklidňuje zažívání bez pocitu těžkého žaludku (máta, kmín, boswelie, zelený čaj)

Pro koho a kdy je přípravek vhodný

  • při pocitu těžkého žaludku
  • při plynatosti a nadýmání
  • vhodné také pro těhotné a kojící ženy*
  • vhodné také pro diabetiky

Dávkování

  • Při akutních obtížích se dospělým a dětem od 12 let doporučuje užívat 2 ml 3× denně.
  • Při potížích s regulací střevních plynů a pocitem těžkého žaludku se dospělým a dětem od 12 let doporučuje užívat 1 ml 3× denně.

Délka užívání je závislá na závažnosti zažívacích potíží. Po 4 týdnech užívání se doporučuje minimálně týdenní pauza.

Před použitím lahvičku protřepejte!

Složení

Účinné látky: extrakt boswelie, extrakt silymarinu, extrakt zeleného čaje, extrakt meduňky lékařské, extrakt kurkumy; éterické oleje máty, anýzu a kmínu.

Složení, vč. hodnot ve 100: sladidlo: sladidlo: sorbitol; rozpouštědlo: čištěná voda; extrakt boswellie (Boswellia serata, s obsahem beta-boswellových kyselin) 2 g, extrakt silymarinu (Silybum marianum, s obsahem silymarinových flavonolignanů) 1,5 g, extrakt zeleného čaje (Camellia sinensis, s obsahem čajových polyfenolů EGCG 72 mg**) 1,5 g, extrakt meduňky lékařské (Melissa officinalis) 1 g, regulátory kyselosti: citronan trisodný dihydrát, kyselina citronová; rozpouštědlo: polysorbát; extrakt kurkumy (Curcuma longa,s obsahem kurkuminu) 0,2 g, konzervační látky: sorban draselný, benzoan sodný; stabilizátor: xanthanová guma; éterické oleje máty (Mentha piperita) 0,1 g, anýzu (Pimpinella anisum) 0,1 g, kmínu (Carum carvi) 0,1 g. **v denní doporučené dávce 3krát 2 ml

Upozornění

Ukládejte mimo dosah dětí! Není vhodné pro děti. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování a denní dávku 800 mg EGCG. Případný sediment je způsoben vysokým obsahem přírodních látek. *V doporučeném dávkování vhodné pro těhotné a kojící ženy, vhodné pro diabetiky. Neobsahuje alkohol. Je bezpečný pro lidi se zvýšeným rizikem žaludečních vředů a s onemocněním jater. Neužívejte nalačno a při přecitlivělosti na některou obsaženou složku.

Skladování: Skladujte v uzavřeném původním obalu, krabičce a dobře uzavřené lahvičce při teplotě +5 až +27 °C. Chraňte před světlem a mrazem. Spotřebujte do 3 měsíců po prvním otevření lahvičky.

Další

doplněk stravy

výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR

Splněno
Vyplňte Vaše jméno
Splněno
Vložte validní email
Splněno
Vložte validní email
Musíte vyplnit Zprávu
Splněno
Vložte validní email
Zaškrtněte prosím souhlas GDPR
Nenašeli jste odpověd na Váš dotaz? Spojte se s námi
DÁRKY pro vás každý den
Doprava ZDARMA

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo zanechte zprávu

+420 800 55 66 22

Po - Pá 7:30 - 15:30

Váš dotaz
Váš E-mail
Úspěšně odesláno