Gastrinne mint Da Vinci Pharma 60 žvýkacích tablet

Trávicí soustava

Pro podporu normální činnosti trávicí soustavy, střev a proti nadýmání.

179 Kč
179 Kč

Gastrinne mint je doplněk stravy se sladidly a mátovou příchutí. Je určen pro podporu normální činnosti trávicí soustavy, střev a proti nadýmání. Obsahuje přírodní dolomit, speciálně rozemletý na mikročástice. Dolomit je z hlediska chemického složení uhličitan vápenato-hořečnatý. Při styku s kyselinou chlorovodíkovou (HCI) dochází k neutralizační reakci, při níž vznikají chloridy vápníku a hořčíku, voda a oxid uhličitý.
Vápník přispívá ke správné činnosti trávicích enzymů.

Účinky

  • neutralizátor HCI
  • pro normální funkci trávicích enzymů¹

Dávkování

Dospělí 1–4 tablety dle potřeby. Užívat mezi jídly, nejlépe tablety cucat v ústech a rozpuštěný obsah postupně polykat, případně rozkousat a zapít vodou. Během dne neužívejte více, než 10 tablet.

Složení

¹Mikronizovaný dolomit (uhličitan vápenato-hořečnatý 600 mg, RHP není stanovena), z toho vápník (128 mg, 16 %), z toho hořčík (77 mg, 20 %); plnidlo: mikrokrystalická celulóza; sladidla: sacharóza a steviol glykosidy; stabilizátor: PVP/VA kopolymer; barvivo: chlorofyl; látka zvýrazňující chuť a vůni: peprnomátové aroma; protispékavá látka: stearan hořečnatý; potah: HPMC, PVP/VA kopolymer.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Není určen pro děti do 12 let. Přípravek mohou v případě potřeby užívat i těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Neužívejte současně s léky a dodržujte odstup min. 1 hodinu po/před podáním léků.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C

Další

doplněk stravy

výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR

Splněno
Vyplňte Vaše jméno
Splněno
Vložte validní email
Splněno
Vložte validní email
Musíte vyplnit Zprávu
Splněno
Vložte validní email
Zaškrtněte prosím souhlas GDPR
Nenašeli jste odpověd na Váš dotaz? Spojte se s námi
DÁRKY pro vás každý den
Doprava ZDARMA

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo zanechte zprávu

+420 800 55 66 22

Po - Pá 7:30 - 15:30

Váš dotaz
Váš E-mail
Úspěšně odesláno