Elli MenoOsteo FORTE tob.90 +30zdarma

Menopauza

V doplňku stravy Elli MenoOsteo FORTE se kromě jiného snoubí extrakt z jetele lučního, který pomáhá udržovat klidný a pohodlný přechod, přičemž je zároveň prospěšný pro pevnost kostí, a extrakt ze šištic chmele otáčivého, jenž napomáhá ženám vyrovnat se s projevy spojenými s menopauzou, jako jsou návaly horka, pocení, neklid a podrážděnost.

90 + 30 tob. 60 + 15 ob.
593 Kč
593 Kč

• při menopauzálních projevech,2
• pro přirozený stav kostí3,4,5

Meno™ – pro klidný a pohodlný přechod díky extraktu z 1jetele lučního. Extrakt z jetele lučního je prospěšný pro kardiovaskulární systém, pro pevnost kostí a zároveň pomáhá udržovat klidný a pohodlný přechod. Extrakt ze šištic 2chmele otáčivého přispívá k optimální relaxaci, ke zdravému spánku a pomáhá ženám vyrovnat se s projevy spojenými s menopauzou, jako jsou návaly horka, pocení, neklid a podrážděnost. Osteo™ – pro přirozený stav kostí díky 3vápníku, vitaminům 4D3 a 5K2. Vápník je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a také přispívá ke správné činnosti svalů.

Dávkování:
Užívejte 2 tobolky denně. Pro rychlejší nástup účinku je možné po dobu prvních 14–21 dnů užívat 3 tobolky denně. Pro dosažení dostatečně příznivého účinku je vhodné přípravek užívat dlouhodobě, 3–4 měsíce.

Upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládat mimo dosah dětí! Přípravek není vhodný pro dospívající dívky. Nedoporučuje se užívat v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Současné užívání s léky konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Není určen jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy.

Složení:
(5) Vápník (granulovaný uhličitan vápenatý), suchý extrakt z plodů sóje (Glycine max) standardizovaný na 40% obsah izofl avonů, (1)suchý extrakt ze šištic chmele otáčivého (Humulus lupulus) standardizovaný na 8 – 12 % izoflavonů, plnidlo: inulin; protispékavá látka: stearan hořečnatý; 2suchý extrakt z jetele lučního (Trifolium pratense) standardizovaný na 10 – 30 % izofl avonů, (3)vitamin K2 (menachinon), protispékavá látka: oxid křemičitý; vitamin B2(ribofl avin), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglu­tamová), (4)vitamin D3(cholekalci­ferol), vitamin B12 (kyanokobalamin). 

Výrobce:
Simply You Pharmaceuticals a. s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR.

Splněno
Vyplňte Vaše jméno
Splněno
Vložte validní email
Splněno
Vložte validní email
Musíte vyplnit Zprávu
Splněno
Vložte validní email
Zaškrtněte prosím souhlas GDPR
Nenašeli jste odpověd na Váš dotaz? Spojte se s námi
DÁRKY pro vás každý den
Doprava ZDARMA

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo zanechte zprávu

+420 800 55 66 22

Po - Pá 7:30 - 15:30

Váš dotaz
Váš E-mail
Úspěšně odesláno