Toužíte po bujném dekoltu? Jde to i bez plastiky!

10.05. 2022

Ženská ňadra jsou symbolem smyslnosti a dodávají její nositelce ženskost, osobitost a přitažlivost u opačného pohlaví. Ne všechny ženy však příroda obdařila bujným dekoltem. Jak to změnit? Podívejte se na pár našich tipů.

Posilujte prsní svaly

Toužíte po větším poprsí, ale nechcete podstupovat bolestivou a finančně náročnou operaci? Zkuste pár jednoduchých triků, např. zařadit do svého tréninkového plánu posilování prsních svalů, které dokáže váš hrudník zpevnit a opticky zvětšit. Svaly prsou totiž postupem času ochabují a v případě, že pravidelně nevykonáváte pohyb zatěžující prsní svaly, bude vaše poprsí povislé. Nejlepší jsou kliky nebo cviky s činkami. Skvělé je i plavání, jóga nebo pilates, při kterých zapojíte nejen prsní svaly, ale i celé tělo.

Co jíst?

K plnějším ňadrům vám může pomoci, když budete konzumovat potraviny, které obsahují fytoestrogen. Ten se nachází v oříšcích, bílém a červeném vínu, černém a zeleném čaji, zelenině (řepa, mrkev, okurky), ovoci (broskve, jahody, maliny, jablka) a v mnoha dalších potravinách.

Důležité je tělu dodávat i dostatek bílkovin. Právě bílkoviny jsou velmi cenné tím, že mají schopnost vytvářet novou prsní tkáň a tu původní regenerovat. Dále hrají důležitou roli při produkci hormonů (především hormonu růstového), které mají vliv na růst prsou. Do svého jídelníčku proto zařaďte červené maso, kuřecí maso, lososa, vejce a řecký jogurt.

Masáž prsou

Masáž prsou zvyšuje krevní oběh a díky tomu dochází k uvolnění hormonů, které jsou zodpovědné za jejich růst. Masáž můžete provádět doma samy a nic to nestojí. Vždy používejte masážní oleje nebo krémy, které aplikujte na žlázy okolo bradavky. Věnujte této masáži denně pět minut a výsledky se brzy dostaví.

Doplňte vitaminy

Za malým poprsím může stát hormonální nerovnováha. Je tedy důležité konzumovat potraviny bohaté na vitaminy. V tomto případě mezi důležité vitaminy patří vitamin A, C a B6. Vitamin A totiž podporuje regeneraci a omlazení pokožky. Obnovit kolagen pomáhá vitamin C a díky vitaminu B6 se v těle vytváří nové krevní buňky.

Noste správnou velikost podprsenky

Správně zvolená podprsenka je základním klíčem k tomu, jak bude váš dekolt vypadat pro oči vašeho okolí. Studie ukazují, že až 8 z 10 žen nosí špatnou velikost podprsenky. Ta je buď příliš malá a prsa deformuje, nebo naopak příliš velká a prsa se v ní ztrácí. Podprsenka vám musí perfektně padnout a svým tvarem se hodit k typu oblečení, které nosíte. Pro dojem většího poprsí volte push-up podprsenku nebo podprsenku s vycpávkami. Určitě si nezapomeňte pořídit i sportovní podprsenku, která vašim ňadrům dodá během sportu potřebnou oporu.

Přírodní řešení z lékárny

Viditelných výsledků lze dosáhnout i díky doplňkům stravy, které vaše přednosti zvětší a zpevní. Plnější dekolt zaznamenáte už po pár týdnech a pokud zvolíte produkt na přírodní bázi, nemusíte se bát ani žádných nežádoucích účinků. Poohlédněte se v lékárně po přípravcích, které obsahují přírodní účinné látky. Vyzkoušejte doplněk stravy Decolen Forte, jehož přírodní složení ze semen vinné révy, chmelu otáčivého, sóji a extraktu ze lnu setého, chrání a podporuje zdraví prsní tkáně. Navíc má pozitivní vliv na plnost, pevnost a celkové zdraví prsou a pomáhá snížit negativní účinky hormonální nerovnováhy.

Přečtěte si více

Jak zvládnout léto s menopauzou?

Návaly horka a pocení patří mezi nejčastější příznaky menopauzy. Tyto projevy však bývají obzvlášť nepříjemné v létě, kdy teploty atakují i třicet stupňů. Jak od nich najít úlevu, aby si letní měsíce užily i ženy v přechodu? Máme pro ně pár tipů.

Celý článek

Jak pečovat o chodidla v letních měsících?

O chodidla je nutné pečovat po celý rok, ale obzvláště v létě si zaslouží více pozornosti. V letních měsících totiž nohy vystavujeme v otevřených botách, na plážích a koupalištích, a proto je nutné dodržovat pár zásad, aby naše chodidla byla krásná, zdravá a voňavá.

Celý článek

Jak vyzrát na vypadávání vlasů po porodu?

I když to maminky neslyší rády, je padání vlasů po porodu zcela normální a ve větší či menší míře postihne každou novopečenou maminku. Není ale potřeba propadat panice. Chce to jen čas a pár triků a vaše vlasy budou opět husté a krásné.

Celý článek

Zbavte se otoků a křečových žil jednou provždy!

Dlouhé stání, těhotenství či sedavý způsob života mají negativní vliv na naše nohy, které tak mohou bolet a otékat. Rovněž se mohou objevovat i nevzhledné metličky a křečové žíly. Jak na vše vyzrát? Poradíme vám pár tipů pro krásné nohy bez otoků a křečových žil!

Celý článek
Máte dotaz?

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo zanechte zprávu

+420 800 55 66 22

Po - pá 8:00-16:00

Váš dotaz
Váš E-mail
Úspěšně odesláno