Tipy a inspirace pro vaše zdraví

Vyzrajte cvičením na INKONTINENCI – posilujte své pánevní dno!

Některá témata jsou v životě ženy úplná tabu, přestože jsou přirozenou součástí jejich života. Jedním z těchto problémů je inkontinence neboli samovolný únik moči. Ženy inkontinenci považují za trapný a choulostivý problém, kvůli kterému ztrácejí sebejistotu a chuť do života. Inkontinence neznamená konec, jen je potřeba začít řešit tento problém včas!

Celý článek

Strašák jménem CHOLESTEROL

Informace o cholesterolu se na nás valí ze všech stran a my se někdy můžeme ztrácet v nepřeberném množství faktů, doporučení a možných příznaků. Z tohoto důvodu si můžeme myslet, že když se řekne cholesterol, hned je něco špatně. Není tomu ale tak. Přibližme si, co to vlastně cholesterol je a proč byste jej měli mít pod kontrolou.

Celý článek

HYALURON vs. RETINOL – To je to, oč tu běží

Zdravá, čistá a hlavně mladě vypadající pleť je snem každé ženy. Každá žena ale také ví, že aby byla její pleť stále krásná, je potřeba se o svou pleť starat. Již od 25. roku života se mohou na pleti objevovat první známky stárnutí, a tak většina žen sahá po kyselině hyaluronové či retinolu. Mají se vůbec kombinovat? Nebo je lepší je používat zvlášť?

Celý článek

Co jste (ne)věděli O KOLAGENU – proč je důležitý a jaký vybrat?

V poslední době nabírají kolagenové drinky na popularitě. Není se totiž čemu divit. Kolagen je skvělým pomocníkem pro naši pleť, vlasy, klouby a mnoho dalšího. Jak se ale v záplavě kolagenů vyznat a jak vybrat ten nejlepší? Nezoufejte, my vám poradíme.

Celý článek

Jak redukovat SKVRNY A JIZVIČKY PO AKNÉ

Boj s aknózní a problematickou pletí je velmi náročný a zdlouhavý proces. Pokud však ženy nad nevzhlednými pupínky zvítězí, často jim zůstane na tváři smutná vzpomínka v podobě jizviček či červených a hnědých skvrn. Jak opět získat hladkou a zářivou pleť bez jediné známky nedokonalosti? Nezoufejte! Poradíme vám, jak na nedokonalosti vyzrát!

Celý článek

První pomoc při drobných ÚRAZECH A PORANĚNÍCH

Každý den dochází doma, venku či na pracovišti k nejrůznějším úrazům. Jak se postupně otepluje a lidé tráví více času v přírodě, tak úrazů bohužel přibývá. Víte, jak správně ošetřit dítěti odřené koleno nebo pořezaný prst vašeho partnera? Pokud ne, my vám poradíme, jak se v určitých situacích zachovat a jak poskytnout adekvátní první pomoc.

Celý článek

Jak správně pečovat o SUCHOU A CITLIVOU PLEŤ

Suchá a citlivá pleť se sklony k akné a atopickému ekzému dokáže pořádně znepříjemnit život. Je zarudlá, popraskaná a tvoří se na ní šupinky nebo nevzhledné pupínky. Proto je nutné dodat pleti správnou péči, díky které zmírníte její nepříjemné projevy. Nevíte, jak na to? Nezoufejme, my vám poradíme.

Celý článek

ARGANOVÝ OLEJ – všestranný pomocník pro vaši krásu

Arganový olej patří mezi jeden z nejvzácnějších olejů na světě. Jeho blahodárné účinky jsou lidem známy už několik staletí a není tedy divu, že se mu také říká elixír mládí nebo marocké zlato. Na co všechno se dá arganový olej použít? Prozradíme vám! 

Celý článek

Jak účinně odstranit PIGMENTOVÉ SKVRNY?

Pozorujete na sobě menší či větší flíčky, které mají o něco tmavší odstín než zbytek vaší pleti? S největší pravděpodobností to jsou pigmentové skvrny, které se nejčastěji objevují na obličeji či na rukou a vznikají buďto od sluníčka nebo vlivem hormonálních změn. Tyto drobné vady na vaší kráse váš ale již nemusí trápit, odstraňte je jednou provždy!

Celý článek

Co je LUTEIN a proč je pro náš zrak důležitý?

Zrak patří mezi jeden z našich nejdůležitějších smyslů. Proto je nutné o něj správně pečovat. Kvůli častému sledování televize a práci na počítači dostávají naše oči pořádně zabrat. Ochránit zrak před škodlivými vlivy pomůže lutein. Co to je a kde ho nalezneme?

Celý článek

Zázrak jménem TEA TREE OIL

Tea tree oil je všestranný pomocník, kterého by měl mít po ruce každý. Zejména ženy, které bojují s problematickou pletí a akné. Na co všechno lze tento zázrak použít a jaké má účinky? To a mnohem více se dočtete v našem článku.

Celý článek

Co jste možná (ne)věděli o PIGMENTOVÝCH SKVRNÁCH

Mnoho žen trápí tmavé skvrny na obličeji a dekoltu. I když pigmentové skvrny nepředstavují žádné zdravotní riziko, přesto dámy vynakládají značné úsilí, aby se tohoto estetického problému zbavily. Jak vlastně pigmentové skvrny vznikají a lze se jich vůbec zbavit?

Celý článek
DÁRKY pro vás každý den
Doprava ZDARMA
Máte dotaz?

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo zanechte zprávu

+420 800 55 66 22

Po - Pá 7:30 - 15:30

Váš dotaz
Váš E-mail
Úspěšně odesláno