Užijte si jaro bez ALERGICKÝCH OČÍ!

22.03. 2023

Nepříjemné projevy jarních alergií, jako je slzení, štípání, pálení či zarudnutí očí, vám kazí příjemné strávené chvilky na zahrádce či procházky přírodou? Tato daň za krásný den už vás trápit nemusí, nedejte alergiím žádnou šanci!

Sezóna alergií naplno začíná a s ní také nepříjemné svědění, zvýšené slzení, oteklé oči, pocit cizího tělíska v oku, pálení, řezání nebo zarudnutí očí, zánět spojivek, senná rýma nebo také dráždivý kašel. Projevy se časem zhoršují a komplikují nám konání běžných činností, sportu i povolání.

Člověku se může alergie projevit v průběhu celého života, a proto si možná mnoho lidí neuvědomuje, že se s alergií může potýkat a projevy alergií přisuzuje spíše bacilům či virům. Otálet s léčbou se však nedoporučuje, jelikož dlouhodobě neléčená oční alergie může vést k vážným následkům a omezit kvalitu zraku.

Pokud celé jaro nechcete trávit pouze doma, ulevit očím můžete hned několika způsoby:

 

 

ZAMEZTE KONTAKTU S ALERGENY

 

  • Při pobytu venku noste sluneční brýle.
  • Oči si neprotírejte, pyl vám může ulpět na rukou a při mnutí očí se uvolní ještě víc dráždivých látek.
  • Práci na zahrádce či sekání trávy raději na chvíli přenechejte někomu jinému.
  • Zavírejte okna a venkovní dveře. Snížíte tím množství pylů, které se dostanou do bytu.
  • Nejezděte během pylové sezóny v autě s otevřenými okny.
  • Pobyt venku omezte pouze na odpoledne a večer, tehdy jsou totiž koncentrace pylů ve vzduchu nejnižší.

 

 

 

DODRŽUJTE RADY LÉKAŘŮ

 

  • Máte-li pocit, že trpíte oční alergií, je doporučováno co nejdříve navštívit lékaře.
  • Pokud již máte léky či kapky předepsané, poctivě je užívejte.

 

 

SPOLEHNĚTE SE NA KAPKY

 

Spolehlivými očními kapkami, které vám poskytnou potřebnou úlevu a osvěžení pro vaše oči, a na které nepotřebujete lékařský předpis, je zdravotnický prostředek OCUTEIN ALLERGO oční kapky z prémiové řady Da Vinci Academia, které obsahují tekutý extrakt rostliny Helichrysum italicum, jenž má protizánětlivý a stahující účinek. Kapky je možné dávkovat dle aktuální potřeby, bez denního omezení dávek a hlavně je můžete používat i na kontaktní čočky.

 

 

 

VYZKOUŠET MŮŽETE TAKÉ OČNÍ VODU

 

Naprosto revoluční péčí o oči jsou výplachy oční vodou. Ačkoliv oční výplach může znít jakkoliv nezvykle a možná nepříjemně, jedná se o velmi příjemnou a hlavně účinnou pomoc při projevech očních alergií. Vyzkoušet můžete zdravotnický prostředek OCUTEIN SENSITIVE oční vodu, která intenzivně čistí oči od prachu, pylu a jiných nečistot. Podrážděné oko s oslabenou rohovkou je mnohem více náchylné k zánětům, proto je v oční vodě obsažen extrakt světlíku lékařského, který se používá k prevenci a léčbě zánětů spojivek, očních alergií a podráždění očí.

Přečtěte si více

Jak se zbavit povislé a povadlé kúže? Zastavte STÁRNUTÍ PLETI!

Každá žena touží zůstat mladá a mít stále krásnou, hladkou a vypnutou pleť bez vrásek a dalších nedokonalostí. Bohužel čas je neúprosný a s tím, jak stárne naše tělo, stárne i naše pleť. Kvůli gravitaci a poklesu produkce kolagenu v těle ztrácí naše pleť svou mladistvou svěžest, je povadlá a povislá. Právě kolagen představuje klíčovou úlohu v boji se stárnutím. Chcete tento boj vyhrát? Začtěte se do našeho článku a my vám poradíme, jak na to!

Celý článek

Není podbradek jako PODBRADEK

Druhá brada obvykle trápí ty, kteří mají nějaká ta kila navíc. Co když se ale udržujete v kondici a nevzhledný podbradek stále ne a ne zmizet. Možná za to může povolená kůže, ale třeba také hormony nebo genetické predispozice.

Celý článek

Uklidněte BŘÍŠKO svého miminka

Příchod malého miminka je vždy radostnou událostí, která ale lidem obrátí život úplně naruby. Stejně jako každý dospělý člověk, i každé miminko je individuální osobností, a proto každé miminko vyžaduje jinou péči. A všichni rodiče se shodují, že péče o novorozené miminko je velmi náročná, především pokud vaše miminko něco trápí, a vy nevíte, jak mu pomoci a ulevit.

Celý článek

Kolagenem PROTI STÁRNUTÍ

Po dokonalé, zdravé a hlavně mladě vypadající pleti bez vrásek touží každá žena. A proto je důležité věnovat vaší pleti důkladnou a pravidelnou péči. A to zvenčí i zevnitř! Tou nejdůležitější látkou pro tělo je kolagen, a právě jeho úbytek má vliv na předčasné stárnutí pleti. Jak jej do těla dostat a proč je pro tělo nepostradatelný?

Celý článek

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo zanechte zprávu

+420 800 55 66 22

Po - Pá 7:30 - 15:30

Váš dotaz
Váš E-mail
Úspěšně odesláno