Dámy, pečujte o svůj dekolt s láskou a něhou

07.02. 2020

Ať už je vaše poprsí malé, nebo velké, vždy musí být v první řadě pevné. Aby bylo tohoto efektu docíleno, je potřeba věnovat mu náležitou pozornost. Pojďme se společně podívat, jaké jsou zásady správné péče o váš dekolt. Uvidíte, že nebudete litovat.

Noste správnou velikost podprsenky

Správně zvolená podprsenka je základním klíčem k tomu, aby vaše ňadra na veřejnosti působila udržovaně. Pokud jste majitelka vytahané podprsenky neurčité barvy a tvaru, ze které vám prsa vypadávají spodem, a zadní zapínání se dostává téměř na hranici krku, tak se jí zbavte rychlostí blesku. Nejen, že vám tento kousek na atraktivnosti nepřidá, ale také si můžete ublížit. Nevhodně zvolená podprsenka totiž může způsobit bolesti hlavy či zad. Při výběru vhodného prádla se tedy raději poraďte s odborníkem, který přesně ví, co poradit, aby vám během několika minut vykouzlil krásné a dokonalé poprsí. Pokud jste milovnice sportu, rozhodně si do svého šatníku pořiďte alespoň jeden kvalitní sportovní kousek, který vašim ňadrům zajistí bezpečnou oporu.

Fitko pro dekolt - posilujte prsní svaly!

S působící gravitací a přibývajícími roky slábnou i ňadra. Svaly prsou s postupem času ochabují a v případě, že pravidelně nevykonáváte pohyb zatěžující prsní svaly, bude se vaše poprsí stávat povislým. Tomuto efektu zabráníte poměrně snadno. Vsaďte na trénink, který stárnutí vašeho dekoltu zbrzdí. Základním a jednoduchým cvikem na zpevnění poprsí je spojit ruce v úrovni prsou dlaněmi k sobě a na deset sekund je tisknout proti sobě. Opakujte alespoň pětkrát denně. U tohoto cviku je důležitá především pravidelnost cvičení. Rozdíl sice nebude vidět ze dne na den, ale po nějakém čase se tyto chvilky strávené posilováním poprsí sečtou a budete sklízet zasloužené ovoce.

Mazat, mazat a zase mazat!

Pokožka celého těla potřebuje hydrataci, ovšem mějte vždy na paměti, že v místech, kde působí gravitace, je potřeba promazávat dvakrát tolik. Pokud jste majitelka většího poprsí, kde se kůže vyšší váhou napíná, potřebuje promazávat i dvakrát denně, aby pokožka neztratila svou elasticitu. Zvýšenou pozornost potřebuje dekolt také po koupání, nebo v době těhotenství či kojení. Pokud se ptáte, jakou kosmetiku použít, odpověď bude možná až překvapivě jednoduchá. Přestože v dnešní době existují špičkové krémy, které vám zpevní a vypnou pokožku prsou, tak stejnou službu vám prokáže i panenský olivový olej.

Choďte na kontroly prsou

Alespoň jednou měsíčně proveďte samovyšetření prsou. Zvedněte jednu ruku a druhou natažené prso prohmatávejte od malých kruhů po nejmenší – až skončíte u bradavky. Nezapomeňte ani na oblast v podpaží. Zaznamenala jste změny jako například bulku, tvoření důlků, bolest v bradavkách nebo zvětšení prsu? Navštivte raději lékaře. Pokud je vám více než 35 let, měla byste si také zajít na mamografii. Jedná se o rychlé a nenáročné vyšetření, které dokáže včas odhalit i milimetrový nádor a díky tomu umožňuje včas určit diagnózu i úspěšnou léčbu. Ne každá bulka je ale nádor, může jít jen o shluk tukových buněk nebo cystu – tak i tak se vyplatí navštívit odborníka.

Řekněte si o pomoc v lékárně

Nejedna žena, která touží mít svůdný a opečovávaný dekolt, nenechá dopustit na osvědčené doplňky stravy z lékárny, které díky speciálnímu složení dokáží doslova zázraky. Složení rovněž chrání a podporuje zdraví prsní tkáně a také má pozitivní vliv na plnost, pevnost a celkové zdraví prsou.

Přečtěte si více

Jak se zbavit povislé a povadlé kůže? Zastavte STÁRNUTÍ PLETI!

Každá žena touží zůstat mladá a mít stále krásnou, hladkou a vypnutou pleť bez vrásek a dalších nedokonalostí. Bohužel čas je neúprosný a s tím, jak stárne naše tělo, stárne i naše pleť. Kvůli gravitaci a poklesu produkce kolagenu v těle ztrácí naše pleť svou mladistvou svěžest, je povadlá a povislá. Právě kolagen představuje klíčovou úlohu v boji se stárnutím. Chcete tento boj vyhrát? Začtěte se do našeho článku a my vám poradíme, jak na to!

Celý článek

Není podbradek jako PODBRADEK

Druhá brada obvykle trápí ty, kteří mají nějaká ta kila navíc. Co když se ale udržujete v kondici a nevzhledný podbradek stále ne a ne zmizet. Možná za to může povolená kůže, ale třeba také hormony nebo genetické predispozice.

Celý článek

Uklidněte BŘÍŠKO svého miminka

Příchod malého miminka je vždy radostnou událostí, která ale lidem obrátí život úplně naruby. Stejně jako každý dospělý člověk, i každé miminko je individuální osobností, a proto každé miminko vyžaduje jinou péči. A všichni rodiče se shodují, že péče o novorozené miminko je velmi náročná, především pokud vaše miminko něco trápí, a vy nevíte, jak mu pomoci a ulevit.

Celý článek

Kolagenem PROTI STÁRNUTÍ

Po dokonalé, zdravé a hlavně mladě vypadající pleti bez vrásek touží každá žena. A proto je důležité věnovat vaší pleti důkladnou a pravidelnou péči. A to zvenčí i zevnitř! Tou nejdůležitější látkou pro tělo je kolagen, a právě jeho úbytek má vliv na předčasné stárnutí pleti. Jak jej do těla dostat a proč je pro tělo nepostradatelný?

Celý článek

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo zanechte zprávu

+420 800 55 66 22

Po - Pá 7:30 - 15:30

Váš dotaz
Váš E-mail
Úspěšně odesláno