Podpořte svou imunitu!

17.03. 2020

Koronavirus COVID-19 je aktuálně nejprobíranější téma veškerého tisku, informačních webů, rádií a televizí. Navíc v České republice aktuálně čelíme každoroční chřipkové epidemii. Jak se nejlépe ochránit a jaké kroky je dobré podniknout?

Opatrnost je přesto na místě, takže pokud se strachujete koronaviru COVID-19 a v této chvíli už pořizujete celé své rodině roušku, nezapomínejte především v první řadě podpořit svou imunitu. Mějte na paměti, že imunitní systém se dá zjednodušeně popsat jako schopnost lidského organizmu odolávat vnějším i vnitřním nepříznivým vlivům. Pokud je imunita oslabena, je tělo náchylnější například k nachlazení. Proto je důležité imunitní systém posílit. Ideálně nezapomínejte doplňovat správné vitaminy a minerály. Především vitamin C, vitaminy skupiny B, beta-glukany a selen. Nejjednodušší cestou, jak je tělu dodat, jsou doplňky stravy, které nabízejí vhodné a hlavně účinné kombinace těchto látek.

K vaší objednávce v hodnotě nad 500 Kč máme pro vás dárek, který nyní podpoří vaši jistotu a klid! Každý náš zákazník obdrží s doručeným zbožím jeden z atraktivních dárků, dle vlastního výběru. 

 

POSILTE SVOU IMUNITU JEŠTĚ DNES:

NABÍDKA PRODUKTŮ PRO POSÍLENÍ IMUNITY

NABÍDKA VITAMINŮ A MINERÁLŮ

PRODUKTY PRO BOJ S NACHLAZENÍM

 

Přečtěte si více

Jak zvládnout léto s menopauzou?

Návaly horka a pocení patří mezi nejčastější příznaky menopauzy. Tyto projevy však bývají obzvlášť nepříjemné v létě, kdy teploty atakují i třicet stupňů. Jak od nich najít úlevu, aby si letní měsíce užily i ženy v přechodu? Máme pro ně pár tipů.

Celý článek

Jak pečovat o chodidla v letních měsících?

O chodidla je nutné pečovat po celý rok, ale obzvláště v létě si zaslouží více pozornosti. V letních měsících totiž nohy vystavujeme v otevřených botách, na plážích a koupalištích, a proto je nutné dodržovat pár zásad, aby naše chodidla byla krásná, zdravá a voňavá.

Celý článek

Jak vyzrát na vypadávání vlasů po porodu?

I když to maminky neslyší rády, je padání vlasů po porodu zcela normální a ve větší či menší míře postihne každou novopečenou maminku. Není ale potřeba propadat panice. Chce to jen čas a pár triků a vaše vlasy budou opět husté a krásné.

Celý článek

Zbavte se otoků a křečových žil jednou provždy!

Dlouhé stání, těhotenství či sedavý způsob života mají negativní vliv na naše nohy, které tak mohou bolet a otékat. Rovněž se mohou objevovat i nevzhledné metličky a křečové žíly. Jak na vše vyzrát? Poradíme vám pár tipů pro krásné nohy bez otoků a křečových žil!

Celý článek
Máte dotaz?

Máte dotaz?

Zavolejte nám nebo zanechte zprávu

+420 800 55 66 22

Po - pá 8:00-16:00

Váš dotaz
Váš E-mail
Úspěšně odesláno