KATEGORIE

Podpořte svou imunitu!

Koronavirus COVID-19 je aktuálně nejprobíranější téma veškerého tisku, informačních webů, rádií a televizí. Navíc v České republice aktuálně čelíme každoroční chřipkové epidemii. Jak se nejlépe ochránit a jaké kroky je dobré podniknout?

Opatrnost je přesto na místě, takže pokud se strachujete koronaviru COVID-19 a v této chvíli už pořizujete celé své rodině roušku, nezapomínejte především v první řadě podpořit svou imunitu. Mějte na paměti, že imunitní systém se dá zjednodušeně popsat jako schopnost lidského organizmu odolávat vnějším i vnitřním nepříznivým vlivům. Pokud je imunita oslabena, je tělo náchylnější například k nachlazení. Proto je důležité imunitní systém posílit. Ideálně nezapomínejte doplňovat správné vitaminy a minerály. Především vitamin C, vitaminy skupiny B, beta-glukany a selen. Nejjednodušší cestou, jak je tělu dodat, jsou doplňky stravy, které nabízejí vhodné a hlavně účinné kombinace těchto látek.

K vaší objednávce v hodnotě nad 500 Kč máme pro vás dárek, který nyní podpoří vaši jistotu a klid! Každý náš zákazník obdrží s doručeným zbožím jeden z atraktivních dárků, dle vlastního výběru. 

 

POSILTE SVOU IMUNITU JEŠTĚ DNES:

NABÍDKA PRODUKTŮ PRO POSÍLENÍ IMUNITY

NABÍDKA VITAMINŮ A MINERÁLŮ

PRODUKTY PRO BOJ S NACHLAZENÍM

 


Doporučujeme

Arginmax Cannaderm Clavin DaVinci Academia Dr.Weiss ElastiQ Priessnitz